Статті

Як дізнатися у якого стільникового оператора швидше інтернет в певному місці?

Кожному хто планує купити СІМ-карту ми рекомендуємо попередньо переконається в тому, що рівень сигналу і швидкості передачі даних прийнятні там де людина живе і працює. Звичайно ж вартість послуг зв’язку дуже важлива. Але навіть безкоштовна SIM-карта буде марна, якщо нею неможливо скористатися.


Кращим варіантом перевірки роботи майбутнього оператора – це протестувати наживо. Наприклад, можна поцікавитися якістю зв’язку у сусідів. Але така можливість є не завжди. Картками покриття на сайтах операторів ми б теж не довіряли, так як точність там вельми умовна.

Але є ще один спосіб оцінити швидкість інтернету і якість покриття в певному місці – це скористатися сторонніми додатками, в яких накопичується статистика вимірювань зі смартфонів в реальних умовах. Принцип роботи таких програм заснований на зборі в пасивному режимі даних про поточні параметри з’єднання, які телефони постійно перевіряють і передають в мережу. Однією з таких програм є Opensignal.

Opensignal дозволяє оцінити покриття різних стільникових операторів в певному місці

На перший погляд вона схожа на Speedtest, який широко застосовується для тестування швидкості передачі даних і затримок в мобільних мережах. У цій програмі ця функція також присутня. Але головна перевага в іншому. На третій вкладці ви можете подивитися карту покриття різних операторів:

На третій вкладці показана карта покриття стільникового сигналу різних операторів

На відміну від карт покриття на сайтах операторів тут ви побачите дані реальних вимірів, а не розрахункового покриття. На окремих вкладках ви можете вибрати конкретного оператора, інформацію про який хочете дізнатися і навіть обмежити дані за технологіями 2G / 3G або тільки 4G. Функція “Порівняти Ефективність” показує невелику таблицю із середніми швидкостями завантаження і передачі даних в мережі конкретного оператора в місці, де зараз відкрита карта:

Ви можете відфільтрувати дані конкретних операторів в заданих технологіях або порівняти характеристики зв’язку між операторами

У другій частині таблиці операторів показані затримки передачі пакетів (латентність) і рівні сигналу:

Програма Opensignal повністю безкоштовна. Головним обмеженням для відображуваних нею даними і, відповідно, основним недоліком є ​​низька популярність в Україні. Тому даних для багатьох місць недостатньо.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо додатки, які вирішать проблему перегріву смартфона на Android

В минуле

Наскільки далеко від берега ловлять телефони на морі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle