Новини

Клімат в Україні стане нестерпним: синоптики прогнозують появу “кліматичних біженців”

Якщо проаналізувати останні кілька років, то уважні українці відмітять, що погода суттєво відрізняється від тієї, яка була з десяток років тому. Погодьтеся, чіткі кордони між сезонами значно стерлися, літо стало набагато спекотнішим, а зима часто без снігу.


Колись українські зими були із завірюхами, товстим шаром снігу, який не сходив до середини весни. Зараз же сніг може потішити своєю тимчасовою появою на кілька днів. Також, якщо проаналізувати останні кілька років, то в Україні значно зросла кількість пожеж, особливо лісових/степових. Зросла кількість потопів, буревіїв і навіть було декілька торнадо. Все це явно не йтиме на спад.

Глобальне потепління добряче сколихнуло Планету, і українцям вже через кілька десятків років може бути зовсім не солодко.

В Україні щороку ставатиме спекотніше

Кліматологи вже заявляють, що розпочався незворотний процес. В Україні щороку спека досягатиме нових рекордних позначок. Літо триватиме довше, а дощі йтимуть рідше. Це призведе до затяжних посух, неврожаю та ряду інших проблем. Мешканцям усіх регіонів слід бути готовими до частих смерчів і торнадо. Коли спостерігається регулярна спека, а потім наступає трішки похолодання, могутньої грози з буревієм не уникнути.

Науковці зазначають, що прогнози дуже невтішні. Вже починають зникати деякі види рослин. А через 50 років “кліматичними біженцями” можуть стати й люди.

Цього року стихійних лих було багато

Для чого заглядати у майбутнє. Вже цього року українці стикнулися з рядом проблем, які їм спровокувала погода. Спалені будинки людей внаслідок лісових пожеж у Харківській та Київській областях. Затоплені поля з пшеницею та ячменем у Дніпропетровській області. Повалені дерева та зруйновані будинки і автомобілі внаслідок торнадо у Запорізькій області.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button