Статті

Як увімкнути темну тему в Gmail на смартфоні

Чому користувачі так люблять нічну тему? Одні щиро вважають, що темні акценти в оформленні додатка або операційної системи знижують навантаження на очі. Інших турбує тільки скорочення енергоспоживання, яке проявляється при тривалому відображенні чорного кольору на смартфонах з AMOLED-екранами. Третім просто подобається жахливе поєднання білих букв на темному тлі. В результаті розробникам доводиться йти на поступки бажанням користувачів і впроваджувати нічні теми навіть туди, де їм, здавалося б, абсолютно не місце. Наприклад, в Gmail.

Сьогодні вночі Google почала поширення оновлення Gmail для Android з підтримкою нічної теми. Компанія тестувала нововведення протягом декількох місяців, а тепер відкрила його для більшої частини користувачів.

Нічна тема в Gmail

  • Щоб активувати нічну тему в Gmail, необхідно встановити останню версію програми з Google Play;
  • Відкрийте Gmail на своєму смартфоні і перейдіть в контекстне меню, а звідти в “Загальні налаштування”;
Нічна тема в Gmail для Android
Нічна тема в Gmail для Android
  • У вікні повинна з’явитися вкладка з темами, де необхідно вибрати темну тему, після чого інтерфейс програми повинен змінити колір в темно-сірий;
  • Якщо ви користуєтеся смартфоном під управлінням Android 10, ви можете вибрати автоматичну зміну тим, що буде відбуватися при активації системної нічний теми.

Як показали наші випробування, щоб активувати нічну тему, одного тільки оновлення може виявитися недостатньо. У всякому разі, деякі користувачі так і не виявили потрібного параметра в налаштуваннях. Тому необхідно, щоб Google остаточно розгорнула необхідні зміни у себе на серверах, а значить, якщо вкладки з темами в вашому додатку ще не з’явилося, рекомендуємо почекати деякий час. Швидше за все, вже через пару днів все запрацює. Для тих же, кому не терпиться, є спосіб запросити зміни у самій Google, який, проте підійде тільки власникам пристроїв з root-правами.

  • Перейдіть по шляху data / data / com.google.android.gm \ shared_prefs \ FlagsPrefs.xml;
  • У вікні, знайдіть компонент DarkThemeSupport, виберіть пункт True і збережіть зміни;
  • Вивантажуйте Gmail з пам’яті, запустіть його знову, а потім відправляйтеся в налаштування – можливість вибору теми повинна бути на місці.

Вдаючись до останнього способу активації нічної теми, пам’ятайте, що всі дії ви робите на свій страх і ризик. Змінюючи настройки таким чином, ви піддаєте ризику працездатність програми та операційної системи в цілому, яка може стати вразливою для хакерських атак.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button