Новини

LG готує смартфон одразу з трьома дисплеями

Незабаром після публікації офіційного тізера в мережу витекли перші подробиці про незвичайний смартфоні LG з трьома дисплеями . За добу до презентації новинки стало відома назва загадкового пристрою, а також деякі його технічні характеристики.


Модифікація смартфона для внутрішнього ринку дебютує як LG V50S ThinQ, глобальна ж версія отримає назву LG G8X ThinQ, – повідомляє портал PhoneArena. Особливістю апарату, побудованого на базі моделі V50 ThinQ 5G , стане відкидна кришка-чохол з двома дисплеями: перший, діагоналлю 6,4 дюйма, буде ідентичний основному, а допоміжний 2,1-дюймовий візьме на себе функцію відображення повідомлень при закритті корпусу.

За даними джерел мережі, апарат успадкує більшу частину характеристик попередника, Але замість потрійний основної камери компанія оснастить новинку здвоєним модулем від моделі G8 ThinQ. За зйомку Селфі і спілкування по відеозв’язку відповідатиме Фронталки з розширенням датчика 32 Мп. Розмір вирізу при цьому зменшиться з «чубчика» до «краплі», щоб збільшити площу екрану.

Незважаючи на наявність відразу трьох дисплеїв, LG G8X ThinQ не відноситься до категорії гнучких смартфонів – його конструкція не передбачає фізичного вигину матриці. Анонс пристрою відбудеться завтра, 6 вересня, на технологічній виставці IFA 2019.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button