Новини

Стало відомо, чому користувачі WhatsApp масово переходять на Telegram

Люди поступово залишають WhatsApp і Viber, а Telegram, навпаки, переживає великий наплив нових користувачів. Але чому люди переходять від одного месенджера до іншого?


В 2021 році WhatsApp оголосив про досить спірну зміну політики конфіденційності, яка включала обов’язкове надання месенджером компанії Facebook розширеної інформації про акаунти користувачів.

Саме через це користувачі почали шукати більш безпечну альтернативу, менш схожу на Facebook. Здається, знайшли.

Telegram не тільки забезпечує конфіденційність, а й пропонує унікальні інструменти / функції, яких немає в WhatsApp. Месенджер налічує вже понад 500 мільйонів користувачів, і зовсім скоро може стати головним конкурентом WhatsApp.

У цій статті ми обговоримо причини, через які люди масово переходять з WhatsApp на Telegram.

НОВА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ WHATSAPP

У травні 20201 року WhatsApp ввів нову політику конфіденційності, яка передбачає обов’язкове надання месенджером компанії Facebook розширеної інформації про акаунти користувачів.

Раніше відповідну опцію можна було відключити в налаштуваннях, але тепер ділитися даними про свій профіль з Facebook доводиться в обов’язковому порядку.

Проте, творці заявляють, що особисті листування як і раніше залишаються захищеними наскрізним шифруванням. Але варто лише згадати історію про витоки даних користувачів Facebook, що і пояснює причину невдоволення людей.

У Політиці безпеки і конфіденційності WhatsApp зазначено, що месенджер буде ділитися з Facebook номерами телефонів, іменами та фото профілів, відомостями про транзакції, діагностичними даними з логів додатків і IP-адресами.

Це викликало обурення серед користувачів WhatsApp, і спонукало їх розглянути інші варіанти, одним з яких є Telegram.

Давайте ж подивимося, чому багато користувачів вибирають Telegram в якості нового додатку для обміну повідомленнями.

СЕКРЕТНІ ЧАТИ

Секретний чат в Telegram має ряд функцій, орієнтованих на конфіденційність. Перш за все, варто виділити додатковий рівень безпеки з наскрізним шифруванням.

Він також включає функцію самознищення повідомлень, а також відправляє автоматичне повідомлення в чаті щоразу, коли хтось робить скріншот.

ЗНИКАЮЧІ ПОВІДОМЛЕННЯ

У Telegram ви можете встановити таймер для автоматичного знищення відправлених повідомлень в секретних чатах.

Таймер можна задати від декількох секунд до тижня, і повідомлення буде видалено з пристрою відправника, так і з девайса одержувача.

МОЖЛИВІСТЬ ПРИХОВАТИ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

Щоб спілкуватися в Telegram, необов’язково давати комусь свій номер телефону. Ви можете вибрати ім’я користувача, за яким вас можуть легко знайти люди, незареєстровані в абонентській книзі.

Крім того, Telegram навіть надає можливість контролювати, хто може бачити номер телефону.

Для цього потрібно перейти в «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Номер телефону». Далі є 3 опції: «Всі», «Мої контакти», «Ніхто». Ви також можете приховати номер від певних користувачів в пункті «Винятки».

Це значно відрізняється від WhatsApp, де номер користувача доступний кожному учаснику чату.

РОЗМІР ПЕРЕДАНИХ ФАЙЛІВ

Максимальний розмір файлу, дозволений для всіх фотографій, відео- та аудіофайлів, що відправляються або пересилаються по WhatsApp, становить 16 МБ.

У Telegram же максимальний розмір кожного файлу досягає цілих 2 гігабайт!

Крім того, ви можете відправляти файли будь-якого типу, оскільки Telegram підтримує всі формати. У WhatsApp все по-іншому, і ви часто будете бачити спливаюче вікно «Цей формат файлу не підтримується».

НЕОБМЕЖЕНЕ СХОВИЩЕ

Telegram має необмежене сховище на сервері. Тому, коли ви спілкуєтеся в звичайному чаті, що зберігає інформацію на серверах, немає обмежень на кількість текстових повідомлень, медіафайлів і документів, які ви можете відправити або отримати.

АВТОМАТИЧНЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ХМАРІ

Оскільки на серверах Telegram немає обмежень по сховищу, вам не потрібно турбуватися про постійне резервне копіювання або відновлення ваших чатів.

Всі дані (крім секретного чату) будуть автоматично збережені в хмарі!

Ви можете входити і виходити з месенджера на будь-якому пристрої необмежену кількість разів, і дані при цьому не загубляться. Крім того, вам не потрібно користуватися будь-якими сторонніми сервісами, щоб зберегти листування.

Чого не скажеш про WhatsApp! Якщо ви придбали новий телефон і хочете зберегти листування з месенджера, то потрібно зробити резервну копію чатів, завантажити її в хмару, а потім завантажити на новий пристрій.

МУЛЬТИПЛАТФОРМЕННА ПІДТРИМКА

Telegram має мультиплатформенну підтримку. Месенджер доступний на iOS, Mac, Android, Windows, Linux OS, а також через сайт web.telegram.org в браузері, що неймовірно зручно.

КІЛЬКА СЕАНСІВ

Ви можете увійти в один і той самий обліковий запис Telegram з декількох пристроїв одночасно! Сеанси будуть оновлюватися на всіх девайсах, оскільки месенджер синхронізується миттєво.

Таким чином, якщо ви відправляєте і отримуєте повідомлення на своєму iPhone, і при цьому відкрили месенджер на комп’ютері, то зможете без проблем відповісти через ПК.

ВЕЛИЧЕЗНІ ГРУПОВІ ЧАТИ

WhatsApp допускає максимум 256 учасників в груповому чаті, тоді як Telegram – 200 000!

Це корисно, якщо ви хочете створити / приєднатися до цілого співтовариства, а не звичайної групи з декількома учасниками.

КАНАЛИ

У Telegram також є канали. Вони схожі на групові чати, але є кілька фундаментальних відмінностей: кількість учасників не обмежена, і хто його створив контролює, кому дозволено публікувати повідомлення.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ

Якщо ви хочете знову переглянути конкретне повідомлення, то немає необхідності вдаватися до пошуку в чаті. Telegram дозволяє зберігати повідомлення шляхом пересилання в папку «Вибране» (її можна відкрити як в загальних чатах, так і через налаштування).

Це дуже корисна функція, якщо ви хочете зберегти посилання, адресу, замітку і т.д.

ЧЕРНЕТКИ

Як і в WhatsApp, в Telegram ви можете написати повідомлення в рядку повідомлень, вийти з чату, і воно збережеться, якщо ви знову відкриєте листування.

Єдина різниця полягає в тому, що Telegram нагадує, в яких чатах є невідправлені повідомлення, відзначаючи їх як «Чорновик» у вікні чатів. Повірте, це дуже корисно.

ВІДКЛАДЕНЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ

Якщо ви вже придумали, що відповісти / написати будь-якому користувачеві, але хочете відправити повідомлення пізніше (наприклад, привітати з днем ​​народження в 00:00), то в Telegram є функція відкладеної відправки повідомлення.

Введіть своє повідомлення, затисніть синій значок «Надіслати», виберіть «Надіслати пізніше» у спливаючому вікні, а потім встановіть потрібні час і дату.

НАЛАШТУВАННЯ ОФОРМЛЕННЯ

Telegram пропонує набагато більш широкий набір вбудованих налаштувань оформлення, ніж WhatsApp. Таким чином, ви можете:

  • Кастомізувати чат за допомогою різних тем і кольорів;
  • Включити і налаштовувати нічну тему;
  • Змінювати розмір тексту, кути блоків з повідомленнями і навіть іконку програми.

ВІДКРИТИЙ ВИХІДНИЙ КОД

Telegram – програма з відкритим вихідним кодом. Це означає, що будь-який користувач може отримати доступ до вихідного коду програми, щоб переглянути спосіб шифрування.

Крім того, це дозволяє незалежним розробникам виправляти помилки і покращувати вихідний код.

ЧАСТІ ОНОВЛЕННЯ

Ще одна причина, по якій люди переходять з WhatsApp і Viber на Telegram, – це динамічний характер месенджера. Команда постійно розширює його можливості та впроваджує нові функції.

Додаток і без того наповненbq величезною кількістю функцій (особливо в порівнянні з конкурентами), проте месенджер як і раніше дивує користувачів оновленнями кожні кілька тижнів або місяців.

ПРИЙШОВ ЧАС ПЕРЕХОДИТИ НА TELEGRAM?

Нова політика конфіденційності WhatsApp змусила багатьох користувачів задуматися про перехід на інший месенджер. Якщо ви – один з них, то обов’язково зверніть увагу на переваги Telegram, які ми перерахували вище.

Месенджерe є, що запропонувати як з точки зору конфіденційності, так і загального функціоналу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button