Статті

Як “забрати” домашній Wi-Fi з собою і перехитрити розумні гаджети

Як відомо, багато розумних пристроїв за замовчуванням прив’язані до домашньої мережі Wi-Fi, але іноді виникає необхідність перевести улюблені гаджети з собою на дачу або навіть взяти їх в подорож. Однак тривале переналаштування або відсутність мережі Wi-Fi в новому місці часто змушує користувачів відмовлятися від цієї задумки. Ми знаємо як можна перехитрити ваші гаджети, і з задоволенням поділимося прийомом в цій статті.


Примхи розумних пристроїв

Більшість сучасних розумних гаджетів після першого підключення до Wi-Fi, прив’язуються до домашньої точки доступу і в подальшому не хочуть працювати в іншому місці без болісного перенастроювання або навіть повного скидання їх параметрів.

Але що робити, якщо, покидаючи квартиру, нам не хочеться розлучатися з улюбленими аксесуарами або ж виникає необхідність тимчасово взяти їх з собою. Наприклад, коли улюблений робот-пилосос необхідний нам для прибирання на дачі, але при цьому ми звикли керувати ним за допомогою свого смартфона. А можливо, нам захотілося здивувати друзів своїм новим гаджетом або просто необхідно протестувати девайс в іншому місці.

Що ж, виявляється розумні гаджети не так «розумні», щоб не було простого способу їх перехитрити. За допомогою даного трюка ваші гаджети будуть думати, що вони як і раніше знаходяться вдома, навіть якщо ви відвезете їх за тисячу кілометрів від вашої квартири.

Як забрати домашній Wi-Fi

Суть методу полягає в підміні домашньої мережі за допомогою роздачі трафіку через мобільний точку доступу вашого смартфона. При цьому назвати точку доступу необхідно ім’ям вашої домашньої мережі Wi-Fi, а потім призначити для неї точно такий самий пароль. Далеко від дому, пристрій без проблем підключиться до мобільної точки доступу, не помічаючи підміни, і продовжить працювати, як зазвичай.

Така хитрість також відмінно спрацює і для ноутбуків. Комп’ютер відразу ж підключається до мережі Wi-Fi, що роздається вашим смартфоном, «думаючи», що як і раніше перебуває вдома. Ви один раз налаштовуєте точку доступу на смартфоні, назвавши її іменем домашньої мережі, і забуваєте про те, що розумні пристрої в потрібний момент можуть виявитися офлайн.

Висновок

Деякі користувачі відзначають, що даний трюк підходить не для всіх пристроїв, і серед розумних гаджетів є ті, які все-таки помічають підміну. Це може бути пов’язано з тим, що у кожної точки доступу є свій апаратний ідентифікатор. І деякі гаджети при підключенні його запам’ятовують. Тут складно щось радити. Потрібно пробувати. Особисто ми протестували два ноутбуки: Lenovo і HP, смартфон Samsung A50, а також робот-пилосос від компанії Xiaomi. Всі гаджети відразу ж попалися в нашу “пастку”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button