Новини

ПриватБанк анонсував масове закриття відділень по всій країні

Вже неодноразово з’являлися новини про закриття ПриватБанком своїх відділень по всій країні, і багато хто скаржився, що їм тепер стало набагато менш зручно користуватися послугами банку. Ситуація, судячи з усього, краще не стане: ПриватБанк анонсував масове закриття відділень по всій території нашої країни.


Скільки відділень залишиться в Україні

Нещодавно уряд нашої країни затвердив стратегію розвитку ПриватБанку до 2024 року. Вона передбачає нову приватизацію, а перед цим буде проведено ревізію всіх проблемних активів з банку. Також до цього терміну планується ще більше скоротити чисельність як відділень, так і персоналу, який зараз працює в ПриватБанку.

Відповідно до плану, до 2024 року в ПриватБанку має залишитися не більше 1250 відділень. Щодо штату співробітників фінансової установи, то очікується, що їх залишиться не більше п’ятнадцяти з половиною тисяч чоловік. Це означає, що три сотні відділень повинні бути закриті, а більш ніж шести тисячам співробітників доведеться шукати нове місце роботи.

Скоротиться також цільовий розмір операційних витрат. Він становитиме 8 мільярдів 300 мільйонів гривень, в той час як станом на сьогоднішній день він складає одинадцять мільярдів і чотири сотні мільйонів.

У пояснювальній записці, що додається до проекту, пояснюється, що головна мета подібних змін – бажання створити «хороший банк», який підійде для приватизації.

Як ми писали раніше, ПриватБанк анонсував ряд змін, які торкнуться в першу чергу додатка «Приват24 для бізнесу». Він, зокрема, тепер дозволяє отримувати довідки про заборгованість в інших банках, а не тільки в ПриватБанку. Для цього потрібно перейти в пункт «Документи корпоративного клієнта» в меню «Облік і розрахунки», а потім натиснути кнопку «Документи для отримання фінансування», після чого вибрати «Довідку про наявність або відсутність заборгованості в інших банках» і натиснути «Додати документ» .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button