Nokia 7.2
Обговорення

На початку місяця ми повідомляли , що смартфон Nokia Daredevil був протестований в популярному бенчмарку Geekbench, в якому зміг набрати 1604 і 5821 балів в однопоточному і багатопотоковому режимах відповідно.


Під цією кодовою назвою ховається смартфон, який вийде на ринок під назвою Nokia 7.2. Тепер же в базі даних Geekbench з’явилися результати тестування ще однією версією смартфона, яка оснащена не 6, а 4 ГБ оперативної пам’яті.

Пристрою вдалося набрати 1597 балів в одноядерному тесті і 5204 бали при використанні всіх ядер. Пристрій також працює під управлінням Android 9.0 Pie.

Nokia 7.2

Nokia 7.2

Якщо вірити попереднім витокам, то Nokia 7.2 буде оснащена або Snapdragon 660, або більш потужною SoC Snapdragon 710. Смартфону приписують екран діагоналлю 6,3 дюйма з підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR10. Камера повинні бути потрійною з 48-мегапіксельним датчиком зображення в головному модулі. Nokia 7.2 повинен мати акумулятор ємністю 3500 мА • год з підтримкою швидкої зарядки.

Презентація Nokia 7.2 очікується на IFA 2019.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 8 офіційно: швидка зарядка та оновлений Snapdragon

В минуле

Redmi Note 8 Pro: бюджетний вбивця флагманів представлений офіційно

В майбутнє

Також буде цікаво