Новини

Nokia з кодовою назвою “Шибайголова” протестували в Geekbench

Обговорення
Nokia Daredevil

І ще раз нагадаємо, що компанія HMD Global тепер дає своїм новим смартфонам Nokia імена супергероїв з всесвіту Marvel.


Сьогодні вранці ми вже повідомляли, що нова бюджетна новинка Nokia проходить під кодовою назвою Зоряний Лорд (Starlord), а тепер в Мережі з’явилася загадковий смартфон Nokia Daredevil. Daredevil (Шибайголова, справжнє ім’я – Меттью Майкл Мердок) – черговий вигаданий персонаж, супергерой в коміксах, що видаються компанією Marvel Comics. У 2015 році стартував однойменний телесеріал.

Nokia Daredevil був протестований в популярному бенчмарку Geekbench, в якому він зміг набрати 1604 і 5821 бал в однопоточному і багатопотоковому режимах відповідно.

Тестовий додаток підтверджує, що Nokia Daredevil оснащений 6 ГБ оперативної пам’яті. Цей факт, а також набрані бали дозволяють припустити, що Nokia Daredevil буде перевершувати Nokia Starlord по продуктивності і, звичайно ж, ціною.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Mate 30 Pro засвітився на новій світлині в ефектному, червоному кольорі

В минуле

Sony Xperia 20: середнячок з’явився у продажу ще до анонсу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Stas Stas

    ну то, что Нокии все времена были намного дороже конкурентов (аналогов) – ни кому не секрет.
    и тут они повторяют прошлые неудачи!

Комментарии для сайта Cackle