Новини

Xiaomi Mi Mix 5: 108 Мп, Snapdragon 865 та унікальна камера для селфі

Поки шанувальники Xiaomi чекають анонсу смартфона Xiaomi Mi Mix 4, джерела публікують чутки про Xiaomi Mi Mix 5, який повинен вийти в наступному році.

Імовірно, смартфон буде оснащений основною камерою, яка включає п’ять модулів. Головний модуль буде мати розширення 108 Мп, додатково очікується наявність камер роздільною здатністю 12, 16, 12 Мп, а також часопролітної камери.

Що стосується фронтальної камери, то її роздільна здатність складе 32 Мп, а розташовуватися вона буде прямо під екраном. Згадуючи інформацію про патенти на цю тему, можна припустити, що екран в області камери в потрібний момент буде ставати прозорим, щоб пропускати більше світла.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Задня панель буде покрита склом, смартфон буде побудований на базі флагманської однокристальної системи Snapdragon 865. У базовій версії смартфон отримає 12 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті. Старша версія отримає вдвічі більше незалежної пам’яті.

Крім того, смартфон отримає швидку бездротову зарядку, NFC, дуже швидкий сканер відбитків пальців і при цьому буде пило- та водонепроникним (IP68).

Імовірно, ціна нового смартфона складе близько 710 доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button