Новини

Xiaomi Mi Mix 5: 108 Мп, Snapdragon 865 та унікальна камера для селфі

Обговорення
Xiaomi Mi Mix Alpha

Поки шанувальники Xiaomi чекають анонсу смартфона Xiaomi Mi Mix 4, джерела публікують чутки про Xiaomi Mi Mix 5, який повинен вийти в наступному році.


Імовірно, смартфон буде оснащений основною камерою, яка включає п’ять модулів. Головний модуль буде мати розширення 108 Мп, додатково очікується наявність камер роздільною здатністю 12, 16, 12 Мп, а також часопролітної камери.

Що стосується фронтальної камери, то її роздільна здатність складе 32 Мп, а розташовуватися вона буде прямо під екраном. Згадуючи інформацію про патенти на цю тему, можна припустити, що екран в області камери в потрібний момент буде ставати прозорим, щоб пропускати більше світла.

Xiaomi Mi Mix Alpha

Задня панель буде покрита склом, смартфон буде побудований на базі флагманської однокристальної системи Snapdragon 865. У базовій версії смартфон отримає 12 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті. Старша версія отримає вдвічі більше незалежної пам’яті.

Крім того, смартфон отримає швидку бездротову зарядку, NFC, дуже швидкий сканер відбитків пальців і при цьому буде пило- та водонепроникним (IP68).

Імовірно, ціна нового смартфона складе близько 710 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

4K в маси: в Україну прийшов китайський виробник Smart TV

В минуле

Україна стала другою за темпами зростання покупок на AliExpress

В майбутнє

Також буде цікаво