Новини

Xiaomi Mi Mix 4 буде називатися по іншому

Обговорення
Xiaomi Mi Mix 4

З Піднебесної приспіли свіжі новини про майбутнє флагманському смартфону Xiaomi Mi Mix 4, характеристики якого ми публікували в ранковій новинній стрічці .


Інсайдер стверджує, що Xiaomi Mi Mix 4 може вийти під іншою назвою. Вся справа в тому, що Xiaomi більше не має права використовувати торгову марку Mix в назві своїх нових продуктів.

У супровідному описі ситуації зазначено, що під назвою Mix в Китаї працює якийсь сервіс, власники якого зажадали в судовому порядку заборонити Xiaomi використовувати цю торговельну марку. Xiaomi звернулася в Пекінський суд з інтелектуальної власності з апеляцією з цього питання, але суд відмовив Xiaomi.

Xiaomi Mi Mix 4

На даний момент Xiaomi жодного разу не називала свій прийдешній флагман зі 108-мегапіксельною камерою конкретною назвою Xiaomi Mi Mix 4. Представники Xiaomi від коментарів утримуються.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iQOO Pro 4G: доступніша версія найпотужнішого в світі смартфону

В минуле

Nokia 7.2 помічена на високодеталізованій світлині

В майбутнє

Також буде цікаво