Новини

Xbox Series X може порвати PlayStation 5 по швидкості зчитування

Обговорення
Xbox Series X vs Sony PlayStation 5
Xbox Series X vs Sony PlayStation 5

В число постачальників апаратного забезпечення для ігрової консолі Microsoft Xbox Series X увійшла компанія Phison – відомий розробник контролерів для твердотільних накопичувачів. На тлі цього з’явилися чутки про те, що SSD приставки зможе похвалитися швидкістю до 7 ГБ /с.


SSD

Чутки засновані на наявності у виробничій гамі Phison контролера PS5018-E18. Це передове 12-нанометрове рішення з підтримкою інтерфейсу PCIe 4.0 і протоколу NVMe 1.4. SSD на базі PS5018-E18 може розвивати швидкість читання до 7 ГБ / с. Можна припустити, що SSD з конфігурації PlayStation 5 буде повільніше – його швидкість читання становитиме до 2 ГБ / с.

Поки ці дані ніяк не підтверджені, але зазвичай чутки мають під собою якусь основу. Можливо, в Xbox Series X і не буде використовуватися настільки швидкий контролер, але, скажімо, рішення Phison, що стоїть на щабель нижче, не набагато гірше: Phison PS5016-E16 забезпечує швидкість читання і запису на рівні 5 і 4,4 ГБ / с.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Смартфони Oppo зададуть “новий стандарт візуальної якості”

В минуле

Ріст продажів ПК Lenovo випереджує Apple на 10 %

В майбутнє

Також буде цікаво