lifecellНовини

Мобільний оператор «lifecell» запустив наддешевий тарифний план за копійки

Оператор мобільного зв’язку lifecell відомий серед українців своїми неймовірно дешевими тарифними планами. І зараз він не зраджує своїм принципам. Адже, зовсім недавно запустив один з кращих тарифних планів, в якому ви за копійки отримуєте просто колосальну кількість послуг. Відзначимо, що інші оператори за таку ціну зазвичай пропонують тільки мінімум.

Що входить в тарифний план

Скільки може коштувати безлімітний мобільний інтернет? Інші оператори часто вимагають платити від двохсот гривень на місяць, і при цьому виставляють певні обмеження. Так, у Vodafone часто для того, щоб щоб роздати wi-fi зі смартфона на інший смартфон або ноутбук, необхідно підключити відповідну послугу за додаткову плату. А Київстар просто і без викрутасів ріже швидкість після того, як ви вичерпаєте певний ліміт гігабайтів. В даному ж тарифному плані цих обмежень немає. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет, в тому числі абсолютно безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Пакет в 250 хвилин дзвінків на всі номери інших мобільних операторів по Україні, а також номери стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).

Розмір абонентської плати в даному тарифному плані становить всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць, тобто двадцять вісім днів. При цьому дана ціна гарантовано не буде змінюватися аж до кінця літа поточного року.

Тарифний план носить назву «Інтернет без меж». Його єдиний недолік – він належить до регіональних. Зону його дії можна подивитися на офіційній сторінці мобільного оператора, але вона включає значну кількість регіонів нашої країни.

Як ми писали раніше, lifecell запустив послугу, яка носить назву «Дисконт інфо». Вона дозволяє вам отримати інформацію про акції та знижки в магазинах, які співпрацюють з мобільним оператором, а таких дуже багато – ви завжди зможете спланувати покупку чого завгодно. Вам достатньо просто відправити просте і, головне, безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 5007, після чого отримати потрібну інформацію. Щоб підключитися до цієї послуги, ви можете, як ми вже сказали, відправити на короткий номер 5007 повідомлення зі словом «ТАК», або ж просто набрати просту комбінацію *123*007#.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button