Nokia 7.2
Обговорення

В рейтингу кращих недорогих смартфонів сайту Digital Trends смартфон Nokia 7.1 довго утримував перше місце. За даними сайту, модель 7.2 теж буде відповідати високим стандартам: новинка отримає перероблений зовнішній вигляд, потужне залізо і, можливо, потрійну камеру.


Нові дані вдалося з’ясувати при аналізі рендеру захисного чохла моделі. Судячи з нього, в чохлі виробництва Gesma ховається тонкий смартфон з вирізом в дисплеї, сканером відбитків пальців на задній панелі і потрійний камерою в круглому модулі.

 

Nokia 7.2 GeekBanch

Судячи з інформації з Geekbench, можна розраховувати, що модель 7.2 отримає чіпсет середнього рівня Snapdragon 710, хоча деякі інсайдери стверджують, що смартфон буде випускатися на мобільній платформі Snapdragon 660. Також різні джерела повідомляють що Nokia 7.2 матиме 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті. Не виключено, що в продаж надійдуть дві модифікації.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Sony PlayStation 5 шокувала своїм виглядом

В минуле

Доведена шкода від користування телефоном

В майбутнє

Також буде цікаво