Новини

Українці надали перевагу Xiaomi Mi Band 4, а не смарт-годинникам

Українські користувачі стали частіше купувати фітнес-браслети в якості альтернативи розумним годинах. Доступна ціна гаджетів забезпечила їм рекордне число продажів, а перші рядки рейтингу брендів зайняли китайські виробники.

Згідно зі звітом аналітичної компанії Canalys, покупці вибирали розумні браслети Xiaomi, частка продажів яких склала 40% від загального числа пристроїв. На другій сходинці за популярністю – пристрої Huawei (22%). Замикає трійку лідерів Amazfit – дочірній бренд Xiaomi (3%). Найпопулярнішим фітнес-трекером в Україні зараз являється Xiaomi Mi Band 4, його продажі вже перевищили Band 3 за попередній місяць.

Xiaomi Mi Band 4

Продажі смарт-годинників в Україні теж зростають. Лідерами ринку визнані Apple Watch Series 4, Samsung Galaxy Watch і Garmin. Середня вартість пристрою склала 11 тыс. гривень – це на 9% вище торішнього показника. Експерти відзначили, що аудиторія розумних годинників порівняно з покупцями фітнес-браслетів росте набагато повільніше.

Xiaomi Amazfit

При цьому функціональність фітнес-браслетів практично наблизилася до розумних годинників і покупець часто не бачить сенсу переплачувати за дорожчий гаджет. 

Також нагадаємо, зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх бажаючих є реальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, тобто кращий на ринку спортивний браслет. Для цього потрібно підписатися на спільноту«GSMinfo.com.ua» в соцмережі Facebook, слідом за чим просто зробити репост цієї новини у себе на сторінці.  Розіграш проводиться лише серед громадян України які виконали ці дві умови. Підсумки будуть оголошені 27 серпня 2019 року. Оплата доставки Новою Поштою за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button