Новини

Vodafone повідомив про зростання доходів і розширення покриття 4G

Vodafone збільшив прибуток за результатами 2 кварталу 2019 року. Виручка компанії в квітні-червні цього року збільшилася в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року на 20,7% і склала 3,8 млрд грн. Про це повідомляє GSMinfo з посиланням на Прес-службу Vodafone Україна.

Vodafone досяг зростання OIBDA на 13,8% в річному численні, за результатами 2 кварталу цей показник досяг 2 млрд грн. Маржа OIBDA стабільна, у другому кварталі вона склала 51,7%. Чистий прибуток компанії в 2 кварталі 2019 року сягнув 511 млн грн.

Основною причиною збільшення доходів Vodafone стало зростання кількості data-користувачів і споживання послуг передачі даних. Обсяги трафіку ростуть завдяки активності 4G-користувачів: так, 4G-клієнт Vodafone за результатами кварталу в середньому використав 7,7 ГБ трафіку на місяць. Це вдвічі більше, ніж використовують 3G-клієнти. Загальний обсяг інтернет трафіку в мережі Vodafone за рік збільшився вдвічі.

Також збільшилися доходи торгової діяльності в зв’язку з розширенням власного роздробу. На сьогоднішній день Vodafone Retail – один з найбільших рітейлерів у країні, торговельна мережа компанії сьогодні налічує близько 240 власних магазинів.

Зростання споживання стало можливим також завдяки активному розширенню покриття мереж швидкісного інтернету. У 2019 кількість населених пунктів України, охоплених 4G, збільшилася в 4 рази. На сьогодні мережа Vodafone доступна понад 62% українців і охоплює більше 4000 населених пунктів. Інвестиції компанії в розвиток інфраструктури з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету за станом на 2 квартал 2019 склали 23,1 млрд грн.

Ще одним фактором збільшення виручки стало зростання доходів від послуг роумінгу внаслідок збільшення споживання послуг.

За результатами 2 кварталу 2019 року кількість клієнтів Vodafone в Україні залишається стабільною і становить 19,6 млн з невеликою тенденцією до зростання. Серед чинників зростання можна відзначити запуск в Україні послуги мобільного перенесення номера. У травні-червні 3657 клієнтів скористалися послугою, щоб перейти в мережу Vodafone зі своїм номером.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button