Стало відомо, чому абоненти йдуть від Vodafone

Зараз на головній

Мобільний оператор Vodafone – один з найпопулярніших в нашій країні, його клієнтська база нараховує майже дев’ятнадцять мільйонів абонентів. Проте, чи не вперше з моменту появи мобільного зв’язку в нашій країні кількість абонентів почала не зростати, а скорочуватися. Чому ж абоненти йдуть від Vodafone?


Відтік абонентів: чим він викликаний

За словами прес-служби компанії, основною причиною зменшення числа абонентів стала масова відмова українців від других SIM-карт. Раніше майже у кожного жителя нашої країни було кілька карток. Зараз через зниження доходів населення спостерігається тенденція до відмови від цієї практики. До того ж українці почали набагато активніше користуватися мобільним інтернетом, і зараз вважають за краще просто дзвонити знайомим з номерами інших операторів за допомогою того ж самого Viber.

При цьому, як зазначає оператор, зберігається стара тенденція до зростання кількості контрактних підключень. Зокрема, значно зросла кількість IoT-користувачів.

Нарешті, також в компанії повідомили про значне збільшення споживання дата-послуг. На даний момент кількість таких клієнтів складає близько 12,4 мільйона, або ж шістдесят шість відсотків від усіх дата-користувачів в базі.

Саме цим оператор і пояснює позитивну динаміку всіх своїх фінансових показників. Наприклад, його дохід за перший квартал зріс на вісім відсотків порівняно з торішніми показниками і становить зараз 4,73 мільярдів гривень. 895 мільйонів гривень вкладено в розвиток мереж. Всього за останні шість років оператор вклав майже тридцять мільярдів гривень в даний напрямок технічного прогресу.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив послугу Radar Smart, яка включає кілька корисних функцій по захисту телефону від втрати або крадіжки. Зокрема, це віддалена блокування втраченого телефону. Зателефонувавши в колл-центр за номером 0 800 406 911 або ж скориставшись функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою, ви заблокуєте смартфон. Якщо ви знайдете такий телефон, то можете зателефонувати за тим же номером, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику. За це ви навіть можете отримати винагороду до чотирьохсот гривень!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей