Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, яка необхідна абсолютно всім абонентам

Vodafone запустив важливу послугу, яку необхідна абсолютно всім абонентам, які переживають за свій телефон. Вона називається Radar.Smart, і дозволяє вам «застрахувати» смартфон на випадок втрати.


Як захистити свій телефон від втрати

Додаток від мобільного оператора включає в себе кілька корисних функцій. Зокрема, віддалене блокування втраченого телефону. Зателефонувавши в колл-центр за номером 0 800 406 911 або ж скориставшись функцією блокування в особистому кабінеті управління послугою, ви заблокуєте смартфон. Якщо ви знайдете такий телефон, то можете зателефонувати за тим же номером, повідомити про знахідку і про те, де ви зможете зустрітися з кур’єром, який забере у вас телефон і поверне законному власнику. За це ви навіть можете отримати винагороду до чотирьохсот гривень!

Всього в додатку є кілька тарифних планів. Ось вони:

Як бачимо, у всіх пакетах передбачені сервіси геолокації, дистанційного блокування, видалення даних, фотозахвата і звукового сигналу. Також вам завжди доступна підтримка в режимі 24/7. Для активації послуги скачайте додаток, запустіть його, виберіть і оплатіть тарифний план. Компенсація виплачується в разі, якщо ви не отримали свій телефон назад протягом двох тижнів.

Також Vodafone запустив прекрасний тарифний план з безлімітним інтернетом. Він носить назву Vodafone SuperNet Unlim. Абонентська плата в його рамках складає всього 260 гривень на місяць. Щоб перейти на цей тарифний план, перейдіть на сайт оператора і натисніть кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim». Ви також можете просто придбати відповідну сім-карту в магазині.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button