Softnews

Популярний сервіс Google стане платним для всіх з 1 червня

Чим далі, тим, на жаль, менше стає безкоштовних сервісів. Так, одна з популярних послуг, які надаються Google, стане платною для всіх, починаючи з першого червня.


За яку послугу доведеться платити?

Як повідомляє Google, вже починаючи з червня стане платним сервіс Google Photos. Відзначимо, що він дозволяє зберігати в спеціальному хмарному сховище фотографії, а також відеоролики. На даний момент він є повністю безкоштовним. Однак «халява», здається, скоро закінчиться.

Після того, як дані нововведення набудуть чинності, користувачі зможуть зберігати в хмарному сховищі Google Photos безкоштовно тільки обмежену кількість контенту – не більше п’ятнадцяти гігабайтів. Щоб отримати більше місця, доведеться оформити підписку Google One з одним з варіантів додаткового обсягу на вибір, після чого щомісяця її оплачувати.

Відзначимо, що весь контент, включаючи відео та фотографії, які були завантажені на сервіс до першого червня, враховуватися не будуть. Всі користувачі отримають п’ятнадцять гігабайтів простору для того, щоб зберігати матеріали. Старі ж залишаться на серверах назавжди. Як повідомляють експерти Google, вісімдесят відсотків користувачів вичерпають ліміт в п’ятнадцять гігабайтів тільки через три роки, тобто до 2024 року. Сервіс навіть запустив спеціальну утиліту, яка допоможе оцінити, на який час вистачить п’ятнадцяти гігабайтів, і коли можна буде почати оформляти підписку на Google Photos за новими правилами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button