Softnews

Секрети MIUI: непотрібні додатки від Qualcomm і вибір SIM для відправки СМС

Розповімо про три непотрібних сервіси від компанії Qualcomm, які даремно займають місце в пам’яті смартфона, а так само покажемо простий спосіб вибору SIM-карти за умовчанням, для відправки СМС.


Вибір SIM за замовчуванням

Багатьом користувачам потрібно щоб СМС завжди відправлялися з певною сім-карти. Але на деяких смартфонах Xiaomi, звичайним способом це зробити не виходить і доводиться при відправці кожного повідомлення вказувати потрібну сімку.

Вчора нам написав один з читачів з такою ж проблемою:

Для початку встановлюєте (за посиланням в кінці статті) додаток «Запуск Activity» -> Запускаєте -> Чекаєте завантаження списку -> Вводите в пошуковому рядку слово «SIM»

Після цього в рядку «Налаштування» знаходите пункт з білим значком «SIM-карти» (com.android.settings.Settings …) і запускаєте його. Потім ви побачите вибір SIM-карт за замовчуванням для трьох дій: Мобільний інтернет, Дозволити дзвінки і SMS. В останньому пункті і налаштовується сімка з якої будуть відправлятися повідомлення.

 

Але! Якщо після натискання на вибір SIM для СМС, вас викидає в попереднє меню (або цього пункту взагалі немає в прошивці вашого смартфона), потрібно зробити наступне:

Заходьте в «Налаштування» -> SIM-карти і мобільні мережі -> Залишаєте активною тільки ту сім-карту, з якої хочете відправляти СМС, після чого вона автоматично буде прийнята для цієї дії за замовчуванням, навіть після активації другої сім-карти.

Служби від Qualcomm

З Google додатками ми майже розібралися (є ще кілька), прийшов час братися за додатки від інших розробників. Сьогодні поговоримо про Qualcomm, а в одній з наступних статей про MediaTek. Всі описані дії були протестовані на чотирьох різних смартфонах і ніяких проблем виявлено не було.

  • Тільки врахуйте, що видаляти ці програми ми не радимо, тільки відключати за допомогою ADB App Control.

Почнемо з найпростішої і за принципами роботи, і по відключенню. Зайдіть в Play Market -> Довідка відгук, включіть «Показати системні процеси» і знайдіть в списку додаток – com.qualcomm.qti.qms.service .connectionsecurity

Якщо пояснювати зовсім простою мовою, то цей додаток відповідає за безпеку, але тільки на пристроях без встановлених оболонок і систем, тобто для нас з вами є марним, тому відключаємо його штатним способом, без підключення до ПК.

Наступні два додатки, вже і місця займають більше, і включені в неофіційний список небажаного софту, на форумі творців кастомних прошивок.

Якщо (знову ж) не залазити в нетрі технічної документації, то вони відповідають за можливість введення коду або тексту (в тому числі і при розробці ПЗ) на китайській, японській та корейській мовах. Для звичайного користувача є так само марними.

Тому ми відключили їх на всіх своїх смартфонах за допомогою ADB App Control.

Після відключення, заради цікавості завантажили в Gboard китайську мову і вводили повідомлення без проблем, з чого був зроблений висновок, що потрібні ці служби тільки на чисто системному рівні.

Імена пакетів програм: com.qualcomm.uimremoteserver | com.qualcomm.uimremoteclient

Завантажити: Запуск Activity

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button