Стільниковий оператор «lifecell» запустив рекордно дешевий тарифний план за менш ніж 2 гривні в день

Зараз на головній

Стільниковий оператор Lifecell запустив рекордно дешевий тарифний план, в якому абонентська плата становить не більше двох гривень в день. При цьому за таку невелику суму ви отримуєте в ньому просто величезний пакет послуг, що зовсім нетипово для більшості тарифних планів всіх мобільних операторів нашої країни.


Що включає пакет послуг в даному тарифі?

Як правило, за таку суму, як в тарифному плані, користувачі отримують тільки необхідний мінімум послуг. Навіть дорожчі безліміти часто вводять обмеження, наприклад, щоб роздати wi-fi зі смартфона потрібно доплатити, або ж просто після вичерпання певної межі ріжеться швидкість. В даному тарифному плані цих обмежень немає. Ось що ви отримуєте:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або ж персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися до 31.08.2021.

Тарифний план носить назву «Інтернет без меж», в ньому ви платите всього лише п’ятдесят гривень за операторський місяць, тобто двадцять вісім днів. Тарифний план є регіональним, зона його дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список ви можете подивитися на сторінці тарифного плану.

Як ми писали раніше, мобільний оператор lifecell також запустив новий тарифний план, чия основна особливість – в можливості гнучкого налаштування для нього. Він складається з п’яти пакетів, кожен з яких містить або шість гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету, або двісті п’ятдесят хвилин дзвінків на всі українські номери. Якщо ви вимовити всі ваші хвилини і далі продовжите говорити, то в наступному вашому пакеті буде двісті п’ятдесят хвилин. З інтернетом – повністю аналогічно, причому соціальні мережі будуть безлімітними.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей