Новий тарифний план від стільникового оператора «lifecell» абсолютно немає рівних

Зараз на головній

Нещодавно мобільний оператор lifecell запустив унікальний тарифний план, з яким зовсім немає рівних. Він почав працювати вже з 29 квітня, і головне його достоїнство – він підлаштовується під потреби абонента.


У чому унікальність тарифного плану?

За словами представників мобільного оператора, основна ідея його нового тарифного плану – в можливості гнучкого налаштування для нього. Він складається з п’яти пакетів, кожен з яких містить або шість гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету, або двісті п’ятдесят хвилин дзвінків на всі українські номери. Якщо ви вимовити всі ваші хвилини і далі продовжите говорити, то в наступному вашому пакеті буде двісті п’ятдесят хвилин. З інтернетом – повністю аналогічно, причому соціальні мережі будуть безлімітними. Таким чином, в тарифний план входить наступний пакет послуг:

  • До 30 ГБ мобільного інтернету або до 1250 хв на всі мобільні номери по Україні, в залежності від того, якими послугами ви користуєтеся активно.
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell після того, як ви використовуєте всі хвилини на мобільні номери по Україні;
  • Безлімітний трафік на найбільш популярні соціальні мережі – Facebook, Instagram і Twitter;
  • Безкоштовна роздача мобільного інтернету через точку доступу на вашому пристрої.

Назва тарифного плану відповідає його суті – «Гнучкий Лайф». Вартість місяця користування мобільним зв’язком в рамках тарифу складе сто сорок гривень для нових користувачів lifecell, сто двадцять гривень для зареєстрованих абонентів і всього сто гривень для тих, хто переніс свої номери в систему мобільного оператора. Всього в ньому є п’ять варіантів використання, які виглядають так:

Як ми писали раніше, lifecell запустив функцію «розумного wi-fi». Вона забезпечить надшвидкісне стабільне з’єднання у всіх кімнатах вашого будинку, яким би великим він не був. Пристрій буде вивчати ваші потреби в Інтернеті і автоматично самооптімізіроваться. Воно також здатне визначати марку і модель будь-яких підключених пристроїв в автоматичному режимі, і виділяти тих пристроїв, які цього потребують, максимальну обробну здатність.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей