«ПриватБанк» запропонував отримати невелику виплату всім бажаючим

Зараз на головній

ПриватБанк запропонував усім бажаючим отримати невелику виплату від самого банку. Що для цього потрібно, і як отримати ті самі гроші від ПриватБанку? Давайте ж зараз розберемося!


Як отримати виплати для всіх бажаючих?

За словами ПриватБанку, тепер кожен українець зможе отримувати кешбек за будь-які покупки, а також перекази з карти на карту, але не між своїми власними рахунками. За кожен такий переказ українці отримуватимуть кешбек в розмірі п’ятдесяти гривень. Будуть також розігруватися і більші суми.

Крім внутрішніх переказів, в акції також беру участь перекази з картки ПриватБанку, що відноситься до платіжної системи Visa, на міжнародну картку, а також навпаки – з міжнародної картки на картку Visa ПриватБанку. Спосіб здійснення переказу значення не має, ви можете зробити це через мобільну версію Приват24, стаціонарну версію, в банкоматі, терміналі самообслуговування ПриватБанку, а також за телефоном Сервісного центру банку – 3700.

Важлива умова для акції – ви повинні регулярно користуватися вашою карткою. Щоб отримувати кешбек для покупок, буде досить тричі розплатитися в будь-якому з магазинів. Кешбек буде нараховуватися моментально.

Крім гарантованого кешбеку в розмірі п’ятдесяти гривень в рамках даної акції ПриватБанк розіграє також дві сотні більших кешбеків. Приз складе п’ятсот гривень.

ПриватБанк

Слід зазначити, що раніше ПриватБанк не проводив схожих акцій. Ця акція, можна сказати, «пробна», з її допомогою установа хоче заохотити клієнтів активніше користуватися безготівковими розрахунками. Надалі слід очікувати ще більш лояльних умов використання банківських карток, а також своїх рахунків для здійснення переказів.

Як ми писали раніше, ПриватБанк запустив нову функцію додатка Приват24 – «Інвойс з оплатою частинами». За словами експертів ПриватБанку, які розробляли і впроваджували дану послугу, підключення можливості оплати частинами дасть підприємцям можливість збільшити оборот не менше, ніж на третину, в тому числі за рахунок того, що вони зможуть оформляти їх в розстрочку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей