Негайно видаліть ці програми Android, інакше ризикуєте втратити гроші

Зараз на головній

Експерти компанії McAfee попереджають користувачів про появу ряду програм для Android, які крадуть дані користувачів і спустошують їхні рахунки. Ці програми доступні для скачування в Google Play, але не завантажуйте їх, а якщо вже встигли – негайно видаліть.


Докладний список додатків

Згідно з аналізом фахівців, такі програми в Google Play містять в собі небезпечні віруси:

  • музичний додаток Super Star Ringtones;
  • віджет Daynight keyboard wallpapers;
  • програма для редагування фото Celab 3 app Photo Editor;
  • додаток Super Color Hairdryer;
  • підроблена програма для корекції фотографій Pip Editor Camera;
  • Studio Keypaper 2021.

Як бачите, заражені програми є простенькими «шторами», які приховують шкідливий код. Як показує статистика, дані програми скачують тисячі користувачів, не підозрюючи про їх справжнє призначення. Коли програма виявляється встановленою на смартфон, вона отримує доступ до призначеного для користувача рахунку в Google Play, додатках банкінгу і здійснює покупки в інтернет-магазинах, відправляючи товари на адресу шахрая. Також софт часто підключає платні підписки на різні ресурси, за що злочинцям платять нечесні власники серверів.

Щоб видалити ці програми, а також очистити телефон від вірусів, варто використовувати антивірусне програмне забезпечення, а також спеціальні додатки, наприклад, Package Name Viewer. Фахівці попереджають, що власники шкідливого софту часто змінюють назви програм, потім заново завантажують їх у Google Play, користуючись дірками в безпеці даного магазину.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей