Знайдено спосіб поліпшення якості відео на камерах смартфонів від Xiaomi

Зараз на головній

Представники компанії Xiaomi назвали простий спосіб поліпшити якість одержуваного з їх смартфонів відео, що є поширеною проблемою техніки даного виробника. Для цього не потрібно нічого завантажувати і встановлювати, спеціальна опція вбудована в більшість більш менш сучасних телефонів компанії.


Просто спосіб підвищення якості знімається відео

Варто зауважити, що проблема зі зйомкою переслідує техніку Xiaomi вже давно, користувачі масово скаржаться на відсутність нормального стабілізатора, через що під час руху знімати якісне відео не виходить. У своїх ТОПових пристроях компанія вирішила проблему кардинальним способом за допомогою установки сучасного оптичного стабілізатора, однак для телефонів, які випущені досить давно, також знайдений спосіб виправлення ситуації. Для цього з оновленням на частину смартфонів Xiaomi була додана функція «Стабільне відео», яку можна активувати на екрані зйомки.

Зробити це дуже просто:

  • заходимо в стандартний режим зйомки, запускаючи відповідний додаток;
  • активуємо режим «Стабільне відео» шляхом натискання відповідної іконки зверху екрану:
  • проводимо зйомку.

Важливо відзначити – в даному режимі телефон Xiaomi при зйомці буде охоплювати менший простір, що обумовлено принципом роботи програми. Однак стабільність і плавність захоплення відео підвищиться, що особливо помітно під час руху з включеною камерою. Навіть якщо користувач зробить різкий рух, в готовому ролику це не буде помітно – камера все одно буде повертатися плавно.

Варто уточнити, що дана опція доступна далеко не на всіх телефонах Xiaomi, проте представники компанії планують розширити список апаратів, на які вийде апдейт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей