ПриватБанк запустив нову послугу, про яку багато хто мріяв

Зараз на головній

Нещодавно ПриватБанк запустив нову послугу, про яку багато хто мріяв. В першу чергу – підприємці, які виставляють покупцям рахунки з оплатою частинами. Раніше для цього було потрібно створювати кілька платежів. Тепер, з новою функцією від ПриватБанку, все стане трохи простіше. Що ж це за революційна послуга?


Нова послуга для клієнтів ПриватБанку

Теперь підприємцям, що продають будь-які товари, стало набагато простіше цим займатися. Для того, щоб виставити вашому покупцеві рахунок з оплатою частинами, вам тепер, з введенням в дію послуги «Інвойс з оплатою частинами», буде достатньо виконати всього кілька простих дій:

1. Зайти на сторінку сервісу
2. Авторизуватись
3. Створити рахунок
4. Відправити його покупцеві безпосередньо в мобільний додаток Приват24.

Після того, як ви зробите цей нескладний алгоритм, покупець отримає повідомлення від Приват24. Тепер все, що йому потрібно для оплати рахунку – це всього лише одним кліком підтвердити оплату частинами.

За словами експертів ПриватБанку, які розробляли і впроваджували дану послугу, підключення можливості оплати частинами дасть підприємцям можливість збільшити оборот не менше, ніж на третину, в тому числі за рахунок того, що вони зможуть оформляти товари в розстрочку.

Цільова аудиторія даного нового сервісу – це, в першу чергу, дрібні підприємці, які хочуть продавати свої товари і послуги в кредит або розстрочку, однак при цьому позбавлені POS-терміналів і не можуть інтегрувати API. В першу чергу це – торговці виїзної торгівлі, а також ті підприємці, які продають товари в соціальних мережах і з майданчиків і дощок оголошень.

Нещодавно ПриватБанк, до речі, підвів цікаву статистику. Відповідно до неї, більшість українців користуються мобільним додатком Приват24 зі своїх мобільних пристроїв. На даний момент активними користувачами мобільного банку є близько одинадцяти мільйонів семисот тисяч чоловік, і ще 1,3 мільйона українців користуються в основному веб-версією для стаціонарних комп’ютерів. На даний момент користувачам мобільного банку є сто п’ятдесят сім різних сервісів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей