Стільниковий оператор lifecell запустив нову послугу, про яку багато хто мріяв

Зараз на головній

Мобільний оператор lifecell запускає нову послугу, про яку багато хто мріяв. Це система «розумного будинку», або, вірніше, «розумного інтернету» в будинку. Вона буде носити назву Smart WiFi і працюватиме на базі Plume Home Pass. Що ж пропонує ця послуга, і чим вона краща за простий, всім звичний WiFi?


Нові переваги в порівнянні з застарілими технологіями

Головне достоїнство сервісу Adapt від HomePass – він забезпечить надшвидкісне стабільне з’єднання у всіх кімнатах вашого будинку, яким би великим він не був. Пристрій буде вивчати ваші потреби в Інтернеті і автоматично самооптімізовуватися. Він також здатний визначати марку і модель будь-яких підключених пристроїв в автоматичному режимі, і виділяти тих пристроїв, які цього потребують, максимальну обробну здатність.

Залежно від розміра будинку ви можете додавати додаткові модулі SuperPods або LifePods. Мобільний додаток буде відслідковувати ваші переміщення по кімнаті, при цьому помилкових сигналів не буде, так як він не реагує на домашніх тварин. Коли основний пристрій залишає будинок, роздача на нього вимикається, щоб включитися, коли ви повернетеся. Пропонує пристрій і інші переваги. В тому числі:

  • Захист онлайн в реальному часі, яка буде фільтрувати інтернет від майнерів, програм-вимагачів, шкідливих програм, вірусів, бот-мереж, фішинг-атак т іншого.
  • Розширений захист Інтернету речей. Всі пристрої будуть моніториться на предмет наявності в них підозрілої активності. У разі незвичної поведінки пристрою він буде автоматично ізольований, щоб зараження не перекинулося на інші пристрої.
  • Блокування реклами на основі аналізу відомих серверів контекстної реклами.
  • Батьківський контроль. Ви можете створити різні профілі для членів сім’ї, налаштувавши фільтри контенту, відповідають їхньому віку. Ви також можете гнучко налаштовувати фільтри, блокуючи або дозволяючи окремі сайти.
  • Блокування Інтернету. Якщо ви хочете побути оффлайн, то можете налаштувати миттєве блокування доступу в мережу, або ж встановити його графік, наприклад, на час, коли вашим дітям необхідно робити уроки або вся родина збирається лягти спати.
  • Контроль доступу. Ви можете створювати різні паролі для гостей, щоб вони знали, до якого з ваших пристроїв можуть підключитися.

Залишити заявку на підключення до даної інноваційної послуги ви можете на офіційному сайті мобільного оператора. Вартість її використання складе 129 гривень в місяць, проте перші три місяці буде діяти спеціальна ціна в дев’яносто дев’ять гривень на місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей