Softnews

Xiaomi хоче зробити старі смартфони з MIUI 12 швидшими

Представники компанії Xiaomi повідомили, що хочуть збільшити швидкодію старих смартфонів, на яких встановлена ресурсовитратна MIUI 12. Для цього вони випустять нову програму, яка дозволить використовувати флеш-накопичувачі в якості додаткових модулів оперативної пам’яті.


Новинка від Xiaomi «пожвавить» старі смартфони

Варто зауважити, що це рішення не належить Xiaomi, тому що раніше його вже кілька разів реалізовували. В першу чергу цим прославилися смартфони Vivo, які перші почали застосовувати технологію Memory Fusion. Дана опція дозволяє створювати незалежні «файли підкачки», які можна поєднати з смартфонами і збільшити їх обсяг оперативної пам’яті. Ще раніше подібна технологія була реалізована на персональних комп’ютерах, там можна було виділити певне місце на жорсткому диску, щоб створити файл підкачки, який би частково виконував функції оперативної пам’яті, тим самим підвищуючи швидкодію. У Vivo була реалізована подібна технологія, так як фізично розширити оперативну пам’ять, як це можна зробити на ПК, в телефонах не вийде, тому що модулі впаяні в системну плату і не дозволяють додавати будь-які чіпи. Розробники ж вирішили створити окремі флеш-накопичувачі, які б виступали в ролі зони підкачки і підвищували бистродію телефону.

Нещодавно представники Xiaomi повідомили, що збираються реалізувати таку ж систему для своїх телефонів, на яких встановлена прошивка MIUI 12. Дана ОС відрізняється високою «ненажерливістю», що призводить до критичного уповільнення роботи застарілих і бюджетних смартфонів. Зробити це можна буде просто:

  • підключити модуль до телефону;
  • призначити його файлом підкачки;
  • перезавантажити телефон і насолоджуватися швидкодією.

На даний момент терміни реалізації проекту не озвучуються, проте новина була оголошена офіційно.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button