Стільниковий оператор Vodafone запустив новий тарифний план за дуже низькою ціною

Зараз на головній

Vodafone запустив новий тарифний план за дуже низькою ціною. Унікальність даного тарифного плану ще й у тому, що він призначений для роботи різних «розумних пристроїв». Саме для їх володарів він і стане must have. Які ж умови пропонує даний тариф, і чи є у нього аналоги серед інших тарифних планів Vodafone? Давайте розберемося разом!


Кращий тарифний план для гаджетів

Різниця між смартфонами і гаджетами, звичайно, в першу чергу в їхньому основному призначенні. Розумні пристрої використовуються не для зв’язку, а для інших цілей, але тим не менш, сім-карта їм все одно потрібна для того, щоб нормально виконувати свої функції. Інакше вони не зможуть “спілкуватися” зі своїм власником, використовуючи дзвінки або СМС-повідомлення, а значить, і сповіщати про що-небудь. У той же час ставити в гаджети звичайні сім-карти – явне марнотратство. Так що зверніть увагу на новий тарифний план, який включає в себе п’ятсот мегабайтів мобільного інтернету, п’ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць і СМС-повідомлення за три гривні штука. Все це за невелику абонентську плату в розмірі всього п’ятдесят гривень на місяць.

Нехай невеликий пакет послуг вас не бентежить. Справа в тому, що даний тарифний план в першу чергу призначений для наступних видів гаджетів:

  • Смарт-годинників
  • Дитячих годиників
  • Сигналізацій.

Саме завдяки йому вони зможуть залишатися на зв’язку з власником в будь-який час. Даний тарифний план носить назву «Vodafone Device S». Якщо послуг, що надаються в його рамках, для вас мало, то зверніть увагу на інші тарифні плани в тій же лінійці.

Серед них «Vodafone Device M» для планшетів, що включає вже десять гігабайтів інтернету, або «Vodafone Device L» для модемів і роутерів з пакетом інтернету в вісімнадцять гігабайтів. Ціна в них, правда, трохи вище.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей