Популярний месенджер перестане працювати у багатьох українців вже 15 травня

Зараз на головній

15 травня 2021 року найпопулярніший у світі месенджер перестане працювати у багатьох українців. Точна їхня кількість поки невідома, дату відключення вже переносили з 8 лютого, але зараз відключення відбудеться вже точно.


Кого відключать?

Тих, хто відмовиться прийняти нове угоду користувача, в якій чорним по білому написано про те, що WhatsApp буде ділитися даними зі своєю материнською компанією Facebook.

Компанія мотивує нову угоду тим, що це потрібно для того, щоб бізнесу, який оплачує у них бізнес чати, потрібно більше знати про своїх користувачів.

Тобто, якщо ви спілкуєтеся з якою-небудь компанією через її бізнес-аккаунт, то вона буде про вас знати більше, ніж ваше ім’я, номер телефону і фотографію. Але компанія стверджує, що листування ніхто читати не буде і нічого страшного в цьому немає. Це потрібно для бізнесу. Хоча …. особисто у нас великі сумніви.

Зараз навіть після спілкування в Telegram користувачам показується релевантна реклама. Тобто те, про що я спілкуємось. І можливо (знову ж таки, це лише наша думка) можливо система буде аналізувати ключові слова, щоб скласти більш детальну картину про користувача: про його інтереси і платоспроможність.

WhatsApp

Не секрет, що за нашою поведінкою стежать всі кому не лінь: додатки, сайти, операційні системи. І не зовсім зрозуміло які дані вони збирають: за фактом, це може бути все що завгодно.

Що робити?

По факту, обурилися в основному американські та європейські користувачі WhatsApp.

На нашу думку, немає нічого страшного в цій новій угоді і її можна сміливо приймати. Ну або ж переїхати в більш сучасний і просунутий месенджер Telegram. Нічого в цьому страшного, по факту немає. Ну а якщо боїтеся збору даних і потенційної стеження, то порада тут одна – не користуватися Інтернетом. На жаль, це світові реалії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей