Softnews

Користувачів Windows завалять рекламою продуктів Microsoft

Windows 10X

На Windows з’явиться більше реклами продуктів Microsoft. Про це повідомляє видання Windows Latest.


Журналісти вивчили актуальні оновлення ОС і помітили появу кількох банерів з пропозицією спробувати продукти і сервіси Microsoft . Деякі банери з’являються при установці накопичувальних оновлень системи, проте велика частина з них з’являється на робочому столі при включенні комп’ютера. Автори підкреслили, що реклама від Microsoft буквально завалює користувача повідомленнями.

Перша реклама з’являється в настройках ОС, на ній компанія пропонує спробувати нові продукти і «насолодитися всіма можливостями Windows». Якщо натиснути на кнопку «Вперед», то на весь екран відкриється вікно, яке неможливо згорнути або закрити. На ньому власнику ліцензійної копії запропонують включити Windows Hello, підключити до системи смартфон, скористатися безкоштовною підпискою на Office, встановити новий браузер.

Другий банер рекомендує перейти на новий браузер Edge, який замінить застарілий Microsoft Explorer. При цьому журналісти помітили, що повідомлення з’являється навіть у тому випадку, якщо в системі вже встановлено Edge. У третьому повідомленні, яке так само займає весь екран комп’ютера, користувачеві пропонують оформити підписку на Office, пропонуючи знижку 50 відсотків або безкоштовний період тривалістю один місяць.

Журналісти помітили, що іноді рекламу можна закрити, вибравши варіант «Ні, дякую». У деяких випадках оголошення можна пропустити, однак можна натиснути на кнопку «Нагадати мені через 3 дні». В цьому випадку рекламне повідомлення з’явиться через три доби.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Оновлення iOS вбило батарею iPhone

В минуле

Apple випустить 32-ядерний процесор

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle