Банкомати Ощадбанку блокують гроші користувачів: «Приходьте завтра»

Зараз на головній

Українці продовжують масово скаржитися на те, що банкомати Ощадбанку блокують гроші з різних причин. Чергова історія, коли людина втратила досить великі для неї кошти, сталася в місті Ірпінь Київської області.


Нова пригода з грошима

За словами користувачки послуг банку, вона поповнювала свою банківську карту через термінал в відділенні Ощадбанку, розташованому в місті Ірпінь, Київська область. На сумі в 4500 в приміщенні банку раптово зник електричний струм, через що термінал, звичайно ж, відключився. Співробітники допомогти не змогли – попросили зателефонувати на гарячу лінію.

На гарячій лінії жінку, навпаки, відправили до відділення, запропонувавши написати заяву на повернення коштів. Заяву приймати в українки відмовилися через відсутність у відділенні світла, і сказали «Приходьте завтра». Щоб був хоч якийсь документ, жінка звернулася в поліцію. На наступний день Ощадбанк прийняв заяву і сказав, що українці зателефонують. Минув тиждень, дзвінка не було, українка почала дзвонити туди сама, але їй нічого зрозумілого не сказали. Таким чином, перед святами і вихідними вона втратила немаленьку суму в чотири з половиною тисячі гривень.

Про схожий випадок ми писали раніше. Жінка знімала гроші двадцять дев’ятого квітня, приблизно о пів на восьму вечора. Сума списання була для неї досить великою – шість тисяч шістсот гривень. Після того як вона вказала суму, яку бажає зняти, їй відразу ж прийшло смс-повідомлення про списання коштів з картки. Проте, грошей жінка не отримала. Картка залишилася всередині банкомату – він завис і вимкнувся. Картку заблокували, і тільки після цього банкомат її повернув, але при цьому українці, яка втратила гроші, ще й запропонували заплатити за розблокування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей