«ПриватБанк» кардинально змінив життя власників всіх банківських карт

Зараз на головній

Нещодавно ПриватБанк підвів цікаву статистику своєї діяльності за останні кілька років. Що ж, можна сказати одне – йому вдалося кардинально змінити життя більшості українців – власників банківських карт, а це майже всі працездатні жителі нашої країни.


Статистика банку

Згідно банківській статистиці, на даний момент мобільним додатком Приват24 користується понад тринадцять мільйонів українців, тобто кожен другий працездатний житель нашої країни. З початку року, як свідчить статистика, кількість тільки працездатних користувачів Приват24 зросла на чотириста тисяч чоловік, а в порівнянні з квітнем минулого року – на три мільйони. Це величезні показники зростання, що не мають аналогів серед інших мобільних банківських додатків.

Як правило, більшість українців користуються мобільним додатком Приват24 зі своїх мобільних пристроїв. На даний момент активними користувачами мобільного банку є близько одинадцяти мільйонів семисот тисяч чоловік, і ще 1,3 мільйона українців користуються в основному веб-версією для стаціонарних комп’ютерів. На даний момент користувачам мобільного банку є сто п’ятдесят сім різних сервісів.

Для зацікавлених – трохи історії. ПриватБанк став першим великим приватним банком нашої країни, який запустив веб-версію програми для управління своїми картами. Запуск відбувся давним-давно – в 2001 році. Чи не кожен додаток може похвалитися двадцятирічної історією!

Нагадаємо, запуск першої в Україні веб версії Приват24 відбувся в 2001 році. Через сім років, в 2008 році, вийшла мобільна версія для айфонів, а ще через два роки, в 2010, вийшло мобільний додаток для Android. Нарешті, порівняно недавно, в 2019 році, було випущено оновлене додаток Приват24 з оновленим дизайном і функціоналом, а також меню для підприємців, технології FacePay24, що дозволяють платити особою, і доступ для клієнтів інших банків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей