Озвучені нові терміни впровадження 5G в Україні

Зараз на головній

Нацкомісія регулювання зв’язку та інформатизації поки що не готова узгодити терміни запуску мереж п’ятого покоління (5G) в нашій країні. Проте, дещо про впровадження 5G в нашій країні відомо.


Коли у нас в країні нарешті запрацює 5G

На своєму останньому засіданні, яке відбулося у вівторок, двадцять сьомого числа, Міністерство цифрової трансформації запропонувало прийняти в нашій країні ряд заходів, які повинні полегшити впровадження в Україні рухомого стільникового зв’язку п’ятого покоління.

Під час свого засідання, яке відбулося через обмеження в режимі онлайн, Національна комісія з питань зв’язку та інформатизації назвала одну причину затримки – новий закон про електронні комунікації, який вступить в силу з першого січня наступного року. Є й інші розбіжності і недоліки, які потребують доопрацювання.

На даний момент Міністерство цифровий трансформації відмовляється коментувати ситуацію, принаймні, поки не отримає від НКРЗІ офіційну відповідь з приводу того, що відбувається.

Є деякі неофіційні дані, за якими міністерство запропонувало нові терміни проведення тендерів на 5G. Це буде січень 2022 року. При цьому згідно із задумом Міністерства цифровий трансформації, видати ліцензії операторам можна було вже в квітні, і була розгорнута ціла «дорожня карта» змін.

Згідно з даними джерел, всі ці терміни надто оптимістичні, підготувати і провести тендери за настільки стислий час може не вийти. Це, до речі, вже не перше перенесення. Ще в 2019 році Петро Порошенко підписав перший указ про впровадження мереж п’ятого покоління в нашій країні. Згідно з цим документом, перші тендери на розгортання 5G обіцяли провести ще в кінці 2020 року, чого, як ми зараз знаємо, не сталося

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей