Названо функції Android, які треба відключити в терміновому порядку

Зараз на головній

Функція швидкої оплати через браузер може стати причиною крадіжки особистих даних і грошей.


В Google Chrome та інших подібних браузерах є функція швидкої оплати, коли програма зберігає і сама вводить дані користувача під час здійснення покупок в інтернеті. Фахівці з безпеки відзначають зручність даної функції, але вважають, що вона не зовсім безпечна: “Є ризик, що в будь-який момент ваші платіжні дані також виявляться в руках зловмисників і такі прецеденти вже траплялися”.

Щоб мінімізувати ймовірність крадіжки грошей з карт, фахівці рекомендували відключити цю функцію. Для цього необхідно перейти в настройки браузера Chrome на Android-смартфоні і в розділі “Способи оплати” відключити перемикач навпроти опції “Зберігати і автоматично підставляти платіжні дані”. Ще однією небезпечною функцією була названа можливість сайтів перевіряти наявність збережених способів оплати в браузері. Щоб її деактивувати, потрібно зайти в розділ “Конфіденційність та безпека” і відключити опцію “Доступ до способів оплати”.

Крім цього, журналісти порекомендували відключити автозаповнення даних карти за допомогою прихованої настройки. Для цього потрібно в адресному рядку ввести значення chrome: // flags, знайти параметр Credit card autofill ablation experiment і перевести перемикач навпроти даного пункту в неактивний стан.

Щоб включити поліпшений захист на сайтах, рекомендується в тому ж меню прихованих налаштувань знайти опцію Safety Check on Android і активувати її.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей