«ПриватБанк» ввів важливе нововведення для всіх банківських карт

Зараз на головній

ПриватБанк зробив унікальний подарунок своїм клієнтам. Це нововведення, яке багато, безсумнівно, оцінять по достоїнству. Що ж це за акція, і як отримати всі її переваги?


Новий подарунок від ПриватБанку

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, якщо користувачі послуг будуть оплачувати свої покупки карткою Visa, то вони за перекази з карти на карту будуть отримувати гарантований кешбек в розмірі п’ятдесяти гривень. Термін дії цієї програми – до липня поточного року.

Якщо ви хочете отримати право на кешбек за р2р-переклади, то від вас вимагається відправити або ж отримати будь-який переказ з використанням картки Visa на суму не менше п’ятисот гривень, а також використовувати картку, щоб оплачувати нею товари та послуги. Необхідно здійснити не менше трьох покупок на суму не менше п’ятдесяти гривень. Також ПриватБанк анонсував акцію, в рамках якої розіграє до двохсот кешбеків, кожен розміром по п’ятсот гривень.

Здійснювати міжнародні або внутрішньоукраїнські перекази з карти на карту Visa можна будь-яким з наступних методів:

  • Через веб-версію Приват24.
  • У мобільному банку.
  • У банкоматі або терміналі самообслуговування ПриватБанку.
  • За безкоштовним телефоном Сервісного центру банку 3700.

У програмі кешбеку беруть участь всі види внутрішніх українських та міжнародних р2р переказів: з карти Visa ПриватБанку на міжнародну картку, з міжнародної картки на картку Visa ПриватБанку і перекази з карти Visa ПриватБанку на картку будь-якого українського банку (крім переказів між власними рахунками в ПриватБанку).

Раніше ми писали, що, як повідомив в інтерв’ю виданню Global Capital Кирило Шевченко, глава Національного банку України, на даний момент НБУ готується до нової приватизації ПриватБанку. Його виставлять на продаж найближчим часом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей