Безліміт на дзвінки і 10 Гб інтернету: безкоштовний пакет від Vodafone

Зараз на головній

Як повідомив мобільний оператор «Vodafone Україна», він найближчим часом надасть безкоштовний подарунок деяким своїм користувачам, зокрема, безліміт на дзвінки і десять гігабайтів інтернету. Хто ж в першу чергу може претендувати на цей чудовий подарунок від оператора мобільного зв’язку?


Подарунок для тих, хто бореться з коронавірусом

В першу чергу «царський» подарунок від мобільного оператора отримають медики. Нарахування розпочато з 26 квітня і триватиме протягом кількох наступних днів. Кожен отримає десять гігабайтів мобільного інтернету і тисячу хвилин дзвінків на номери всіх мобільних операторів, включаючи телефонні номери міських мереж.

Всім цим пакетом послуг можна буде скористатися протягом місяця. Крім медиків, право на безкоштовний пакет отримують також працівники мобільних бригад вакцинації від COVID-19. Це, а також автоматичне нарахування пакетних хвилин, є головним нововведенням в порівнянні з торішніми нарахуваннями, коли необхідно було спочатку зареєструватися, вказавши свої дані.

Крім мобільного оператора «Vodafone Україна», інші оператори – lifecell і «Київстар» – також надали право на безкоштовні хвилини для дзвінків і інтернет для всіх без винятку працівників мобільних бригад вакцинації.

Як ми писали раніше, Vodafone пропонує три, а то й шість місяців безкоштовного зв’язку. Щоб отримати повністю безкоштовний зв’язок на три місяці або ж півроку, ви повинні спочатку придбати акційний смартфон, після чого відправити з нього повідомлення на безкоштовний номер 9900 з текстом «Акція». Якщо ви все ще не користуєтеся послугами мобільного зв’язку від Vodafone, то можете просто придбати стартовий пакет за одну гривню і поповнити його на п’ять гривень, встановивши SIM-карту в перший слот вашого нового смартфона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей