Бізнес та акції

«ПриватБанк» зробив те, чого ніхто не очікував

ПриватБанк порадував українців нової несподіваною акцією. Завдяки їй українці зможуть активніше здійснювати p2p перекази, тому що пропозиція заохочує саме це. Які ж його умови?

Умови нової акції ПриватБанку

Якщо клієнти ПриватБанку будуть користуватися карткою для оплати покупок, то отримають право на гарантований кешбек в розмірі п’ятдесяти гривень за перекази між картками банківської системи Visa. Дана програма буде діяти аж до кінця липня поточного року.

За словами представників банку, для того, щоб отримати кешбек за перекази, достатньо або відправити будь-який переказ карткою Visa, або ж навпаки, його отримати. Мінімальна сума становить п’ятсот гривень. Ви також повинні зробити не менш трьох покупок сумою не менше п’ятдесяти гривень. Також в рамках даної програми ПриватБанк буде розігрувати двісті кешбеків, кожен сумою в п’ятсот гривень.

У даній програмі беруть участь всі види р2р переказів:

  • З карти Visa ПриватБанку на міжнародну картку
  • З міжнародної картки на картку Visa ПриватБанку
  • Перекази з картки Visa ПриватБанку на карту будь-якого українського банку, за винятком, звісно ж, перекладів між власними рахунками в ПриватБанку.

Всі міжнародні та внутрішні українські перекази з карти на карту Visa можна здійснювати будь-яким доступним чином – через стаціонарну версію, через мобільний банк Приват24, в банкоматі або терміналі самообслуговування ПриватБанку, або ж за безкоштовним телефоном Сервісного центру банку – 3700.

Як ми писали раніше, на даний момент Національний банк України розглядає нову приватизацію ПриватБанку. На даний момент ПриватБанк утримує близько двадцяти відсотків від банківського ринку в нашій країні, що досить багато. Серед приватних осіб він взагалі знаходиться поза конкуренцією.

Слід зазначити, що Національний банк України не відмовляється від державної підтримки ПриватБанку. Наприклад, він виступає від його імені в судах, де на даний момент відбувається розгляд сотні процесів проти колишніх власників банку – Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button