Стільниковий оператор lifecell запустив важливу послугу, яка критично необхідна всім

Зараз на головній

Мобільний оператор lifecell запустив послугу, яка абсолютно необхідна всім, особливо тим людям, які сильно переживають за долю свого смартфона. Вона дозволить позбутися від усіх переживань, пов’язаних із втратою або крадіжкою дорогого та життєво необхідного гаджета.


Нова послуга для вашої безпеки

Завдяки запущеній мобільним оператором послузі «Захисти Мобільний» ваш смартфон, навіть якщо загубиться або його вкрадуть, може повернутися до вас. При цьому втрачений телефон буде не тільки знайдений – його повернуть вам без будь-яких зайвих витрат і з повною конфіденційністю. Особі, яка знайшла смартфон, не буде відомо ніяких ваших особистих даних.

У пакеті можливостей, які входять в дану послугу, є не тільки сервіс повернення, але і ряд іших корисних опцій. Вони дозволять вам дистанційно керувати безпекою вашого гаджета. Ось що ви зможете зробити:

  • Визначати його місцезнаходження на карті;
  • Отримувати фото з камери в режимі реального часу;
  • Активувати сигнал на телефоні на повній гучності;
  • Видаляти дані з внутрішньої і зовнішньої пам’яті телефону, щоб ніхто не міг отримати до них доступ;
  • Блокувати ваш смартфон з використанням спеціального пароля.

Всі функції, перераховані в списку вище, будуть доступні в особистому кабінеті послуги. Ви можете зайти в нього з будь-якого браузера і абсолютно будь-якого пристрою. Якщо такої можливості немає, то ви можете просто зателефонувати в безкоштовний цілодобовий кол-центру за номером 6911. Оператори відразу ж заблокують загублений пристрій, а також допоможуть вам з подальшими заходами для того, щоб його повернути. У разі, якщо протягом двох тижнів з моменту повідомлення не вийде повернути ваш гаджет, вам буде нараховано грошову компенсацію.

Для того, щоб активувати програму, вам потрібно буде налаштувати і встановити його. На це піде всього п’ять хвилин, а то й менше. Щоб підключити послугу, треба буде набрати комбінацію * 691 # і клавішу виклику, або ж зателефонувати за номером 6911. Ви також можете встановити додаток і вибрати тип підключення. Детальні умови можна подивитися на сайті за посиланням pm.lifecell.com.ua.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей