Названо основні способи захисту смартфона від злому шахраїв

Зараз на головній

Мобільний телефон представляє великий інтерес для хакерів, тому необхідно як слід захистити його. Розповідаємо, що саме варто зробити.


Наскільки безпечні iOS і Android

Якщо у вас iPhone або iPad, боятися хакерів не потрібно. Система дуже закрита сама по собі, тому зламати її практично нереально – тільки якщо отримати всі ваші паролі і пристрій прямо на руки. Правда, якщо ви провели джейлбрейк, то це зробить його частково вразливим.

На жаль, з Андроїд-гаджетами ситуація виглядає по-іншому. Більшість вірусів, розрахованих на смартфони, була розроблена саме для системи Android. Оскільки операційна система дуже відкрита, хакерам легко потрапити в неї.

Jailbreak і Root-права

Джейлбрейк або операція з доступу до Root-прав видаляють окремі елементи безпеки вашого смартфона на iOS або Android. Звичайно, це дозволить вам, наприклад, безкоштовно встановлювати додаткові додатки, але при цьому ви робите смартфон легкою здобиччю шахраїв.

Як захистити свій телефон від злому зловмисниками

Існує кілька способів, якими ви можете захистити себе від хакерських атак.

Оновлення: Регулярно оновлюйте фірмове ПЗ. Це допоможе вашому смартфону завжди мати найактуальніший захист.

Додатки: Користувачі Android і пристроїв, яким були проведені операції джейлбрейка або отримання Root-прав, повинні бути обережніше при встановленні нового софту. Якщо ви хочете встановити програму, яку знайшли не у відомих магазинах додатків, то пам’ятайте, що вона може містити віруси і вкрасти ваші дані.

Wi-Fi: Підключайтеся тільки до тих бездротових мереж, які захищені паролем. Підключаючись до громадського Wi-Fi, ви, можна сказати, запрошуєте хакерів на екскурсію по своєму смартфону.

Bluetooth: Ще одна уразливість – це підключення через Bluetooth. Тут хакери можуть підключитися до вашого телефону, перебуваючи недалеко від вас, а ви цього навіть не помітите. Тому вимикайте Bluetooth, коли ви його не використовуєте. Це також допоможе економити заряд акумулятора.

Повідомлення: Ні в якому разі не відкривайте посилання з листів або SMS-повідомлень, відправників яких ви не знаєте. Радимо вам відразу ж видаляти MMS-повідомлення від невідомих контактів. Це відноситься і до спаму.

Захист: Особливо на смартфонах Android рекомендуємо встановлювати додаткові додатки для перевірки завантажених файлів. Хороший і при цьому безкоштовний захист пропонують Avast Security, Kaspersky Antivirus, Bitdefender Mobile Secutiry і Avira Antivirus Security.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,970Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей