Softnews

Як зберегти заряд батареї на Android: відключаємо один з режимів

В налаштуваннях смартфона можна виявити чимало опцій, активація яких спрямована на зменшення витрати заряду акумулятора. Наприклад, вам самостійно вдасться обмежити роботу фонових додатків або перевести телефон у так званий стан енергозбереження. Але що таке активний режим на Андроїд, для чого він використовується?

Питання досить цікаве, враховуючи той факт, що його задає чимало початківців користувачів. Як виявилося, подібний термін зустрічається на більшості пристроїв (Xiaomi, Honor і навіть Samsung). Ми з’ясували, за що він відповідає, тому готові поділитися отриманою інформацією з вами.

Активний режим на Android – що це і навіщо потрібен?

В першу чергу варто зрозуміти, що активний режим на телефоні Android – це стан, коли пристрій працює на повну потужність і використовує всі доступні ресурси. Це проявляється в тому, що активні всі ядра процесора, завдяки чому досягається максимальна продуктивність. Однак в цьому випадку значно збільшується швидкість витрати батареї. Тому, щоб смартфон працював довго, при погашенні екрану активний режим автоматично відключається.

Але так відбувається далеко не завжди, в результаті чого акумулятор починає розряджатися стрімко швидко. Чим же це пояснюється?

Причин кілька, і одна з них пов’язана з некоректною роботою SIM-карти. Для вирішення проблеми достатньо замінити фізичну картку, звернувшись в салон мобільного зв’язку. Але також не можна виключати і системну помилку, викликану неправильними налаштуваннями продуктивності. Можливо, ви відключили переведення смартфона в стан очікування, що і призвело до неполадки.

Як відключити постійний активний режим?

Взагалі, якщо батарея стала розряджатися досить швидко, рекомендуємо звернутися до графіка витрати. Як правило, він присутній на кожному сучасному смартфоні і найчастіше знаходиться у фірмовій утиліті. Наприклад, на телефоні Xiaomi потрібно відкрити програму «Безпека», а потім перейти в розділ «Живлення». Там бачимо перелік програм, що витрачають ресурси пристрою.

Рекомендуємо натиснути по першій утиліті і подивитися, скільки процесор знаходився в активному режимі. Якщо додаток споживає енергію навіть тоді, коли пристрій не використовується – слід перевірити налаштування. І це робиться в такий спосіб:

  1. Переходимо у вкладку «Батарея».
  2. Вибираємо «Контроль активності».
  3. За замовчуванням вибраний варіант «Розумний режим», який автоматично керує роботою програм. Але якщо опція функціонує неправильно, рекомендуємо зупинитися на пункті «Жорстке обмеження». В цьому випадку вказаний додаток може бути автоматично закритий для економії енергії.
  4. Зберігаємо зміни і робимо те ж саме для інших додатків (якщо необхідно).

Зверніть увагу! Для додаткової економії ви також можете перейти в налаштування і відкрити сторінку з конкретною утилітою. А потім біля рядка «Автозапуск» перевести повзунок вліво, відключивши режим. Як результат – обрана програма автоматично не буде відкриватися. Це позитивним чином позначиться на часі автономної роботи смартфона.

Таким чином, ми розглянули, що таке автономний режим на Андроїд і як заблокувати його постійну роботу. Для цього достатньо перейти в налаштування і змінити параметри кожного конкретного додатка.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button