Softnews

Що варто зробити, щоб смартфон не розряджався за ніч навіть на один відсоток

Перед сном смартфон був заряджений умовно на 50%, а прокинувшись у нього залишилося тільки близько 35-40%? Знайоме? Щось нам підказує, що з подібною ситуацією стикався практично кожен користувач сучасного Android-смартфона.


Проте, ми знаємо одну хитрість, яка дозволяє зробити так, щоб прокинувшись ваш смартфон не втратив жодного відсотка заряду.

А щоб не бути голослівними подивіться на два сьогоднішніх скріншота нижче:

Як можна побачити, через 7 годин, акумулятор взагалі не розрядився ні на 1%.

Як вдалося цього досягнути? – читайте далі.

Заради справедливості варто сказати, що в більшості випадків це не настільки важливо. Адже найчастіше у нас є час (вранці), щоб зарядити нашого вірного супутника. Але так буває далеко не завжди. Наприклад, коли потрібно кудись терміново бігти або ще гірше, запізнюєшся на роботу або важливу зустріч …

Щось подібне сталося і зі мною близько року тому. Коли я проспав і запізнювався на міжміський автобус. Прокинувшись, взявши телефон в руки щоб подивитися на годину я також звернув увагу на червоний індикатор заряду, що вказував на 10%.

Але через метушню я забув поставити смартфон на зарядку. На щастя, на автобус я все ж встиг, але на той час телефон повністю розрядився.

Як підсумок цілу годину в автобусі довелося дивитися у вікно, оскільки зайнятися було більше нічим.

Варто відзначити, що після вищезгаданого інциденту я наступні кілька тижнів щодня вимикав телефон на ніч. Але навіть така процедура забирала кілька відсотків заряду.

Вихід я знайшов дещо пізніше, випадково.

Виявилося, що можна повністю зберігати заряд акумулятора при цьому не вимикаючи смартфон.

Для таких випадків підходить «Режим польоту», «Авіарежим» або «Режим в літаку» – назви різняться від виробника. Але суть залишається тією самою.

Якщо ви ще не в курсі, то цей режим повністю розриває всі бездротові з’єднання: починаючи від Bluetooth, закінчуючи Wi-Fi і зв’язком. І якщо перші два при необхідності можна включити навіть з активним режимом польоту, то зв’язок включити не вийде. У цьому випадку це навіть добре, тому що вона «їсть» левову частку заряду.

Крім того, режим польоту ще й «вбиває» всі фонові процеси. Тобто, поки він включений – ніякі програми не працюють в фоні. Що знову-таки позитивно позначається на часі автономної роботи акумулятора.

Для того, щоб його включити необхідно:

  • розблокувавши свій смартфон потягніть вниз від самого верху екрану. У шторці повідомлень ви побачите значок літака. Його і потрібно натиснути для активації авіарежиму.

Підсумуємо

  • Після активації вищезгаданого режиму до вас ніхто не зможе додзвонитися (інколи це добре, а колись і погано. Все залежить від ситуації).
  • Робота всіх програм у фоновому режимі – призупиняється.
  • Найголовніше, прокинувшись не забудьте деактивувати, тобто вимкнути авіарежим. В іншому випадку ніхто не зможе до вас додзвонитися, оскільки ви будете за межами мережі.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button