Авто

Audi A6 e-tron – повністю електричний седан, який зможе перемогти Tesla

Виробник з Інгольштадту представив новий електромобіль, який приєднається до сімейства e-tron. Як випливає з назви, Audi A6 e-tron буде електричним еквівалентом всім відомої A6.


Audi явно влітає у світ електромобільності

Донедавна “Чотири кільця” асоціювались насамперед з традиційними автомобілями. Багато клієнтів обрали Audi не тільки для того, щоб отримати дуже хорошу якість виготовлення або повний привід quattro, а й спортивний звук топових двигунів. Особливо в моделях S та RS ви насправді могли почути справді приємний звук, який генерується двигуном V6 або V8.

Звичайно, модельний ряд все ще включає багато моделей, що працюють на бензині або дизельному паливі, що вписуються у наведений вище опис, але чітко видно, що електрифікація стає все більш важливою. Виробник вже представив повністю електричні автомобілі – наприклад, e-tron , Q4 e-tron або e-tron GT, і це лише початок майбутніх змін, і незабаром портфоліо буде ще більше розширено автомобілями без викидів.

Концепція Audi A6 e-tron – анонс нового седана

Слід зазначити, що наразі ми маємо справу з концептуальною моделлю, але її виробнича версія суттєво не відрізнятиметься. Наскільки це можливо, ми можемо розраховувати на спортивний стиль, явно більш агресивний, ніж традиційна A6, хоча і не обов’язково такий привабливий, як у випадку з представленою концепцією.

У салоні буде достатньо місця як спереду так і з заду. Audi A6 e-tron буде 4,96 метра в довжину, 1,96 метра в ширину і 1,44 метра у висоту. Акумулятори будуть розташовані в підлозі, що не тільки гарантуватиме наявність досить великого багажника, але і хороші ходові властивості.

Audi A6 e-tron

Електромобіль буде базуватися на платформі PPE (Premium Platform Electric), яка була розроблена у співпраці з Porsche. Отже, це не платформа J1, відома від Porsche Taycan або Audi e-tron GT. Платформа J1 просто розроблена для найспортивніших моделей, низько приземлених. З іншого боку, PPE буде набагато кращою для зручних лімузинів та позашляховиків.

Згідно з WLTP, Audi A6 e-tron має забезпечити понад 700 км ходу, що значно більше, ніж у поточних представників лінійки e-tron. Звичайно, на дальність буде позитивно впливати низький опір повітря – лише 0,22 Cd. Крім того, у топовій версії розгін від 0 до 100 км / год очікується менше 4 секунд.

Audi A6 e-tron

Потужній станції зарядки вистачить 10 хвилин, щоб зарядити акумулятор на відстань понад 300 км. Крім того, акумулятор на 100 кВт-год у концепт-кара Audi A6 e-tron можна зарядити від 5% до 80% менш ніж за 25 хвилин.

На борту будуть найновіші рішення в галузі програмного забезпечення та систем підтримки водія. Звичайно, будуть існувати широкі функції для автономного водіння. На жаль, Audi A6 e-tron надійде у продаж лише у 2022 році.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button