Vodafone

Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, про яку мріяли всі без винятку

Нещодавно стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, про яку мріяли багато абонентів – напевно, взагалі майже все без винятку. Більш того, разом з нею йде прекрасний подарунок, який порадує будь-якого – а саме можливість безлімітно користуватися соціальними мережами і мессенджерами протягом цілих трьох місяців. Що ж це послуга, цікава майже кожному українцеві, який користується мобільним інтернетом?


Як отримати цікаву для всіх послугу?

Послуга полягає в тому, що ви можете протестувати швидкість вашого мобільного інтернету за допомогою програми Speedtest. У нагороду за це ви можете отримати повний безліміт на соціальні мережі протягом трьох місяців безкоштовно в рамках акції «Social PASS в подарунок».

Як скористатися даними неймовірно вигідною пропозицією? Все дуже просто. Все, що від вас вимагається – це виконати даний найпростіший алгоритм, на який піде не більше декількох хвилин:

  • Відскануйте QR-код з вашого мобільного
  • Завантажте програму Speedtest для тестування швидкості
  • Вимкніть роздачу і прийом wi-fi
  • Протестуйте мобільний інтернет від Vodafone в додатку Speedtest
  • Підключіть акцію «Social PASS в подарунок» можна за допомогою USSD-коду * 310 # або в додатку My Vodafone.

Послуга Social PASS дозволяє вам користуватися більшою частиною соціальних мереж, мессенджерами і чатами без будь-якої плати за послуги. Трафік цих сервісів не буде враховуватися в пакеті послуг.

Як ми писали раніше, у Vofafone подорожчає тарифний план Vodafone SuperNet Unlim. Уже через два тижні, починаючи з 29 квітня, абонентська плата за місяць виросте в ньому на тридцять гривень і складе 260 гривень. Про це популярний мобільний оператор недавно повідомив на своєму сайті. Також ті абоненти, які користуються даними тарифним планом, будуть сповіщені за допомогою текстових повідомлень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button