Статті

Як використовувати смартфон як веб камеру і мікрофон для ПК

Не всі користувачі знають, що смартфон можна підключити до ПК і використовувати його в якості вебки і мікрофона. Щоб провести лікнеп нашим читачам, ми підготували спеціальну статтю.


Підключення по Wi-Fi

Сучасний і зручний спосіб. Для того, щоб ним скористатися, потрібен додаток DroidCam на ПК і смартфоні , а також знаходження обох пристроїв в одній мережі Wi-Fi. Після того, як ви скачаєте і встановите софт, дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

 1. Запустіть прогу на смартфоні і зверніть увагу на дані, які показуються на головному екрані. Вони знадобляться пізніше. Також зауважте іконку в лівому верхньому кутку. З її допомогою можна перемикатися між камерами (фронтальною і основною).
 2. Відкрийте програму на ПК. Буде два рядки: Device IP і DroidCam Port . Сюди потрібно ввести цифри з програми на смартфоні.
 3. Трохи нижче рядків є два поля з галочками –  Video  і  Audio . Вони відповідають за те, які дані будуть захоплюватися зі смартфона. Якщо потрібно використовувати його тільки як вебку, ставте галочку біля Video, якщо ще і як мікрофон – то і Audio. 
 4. В кінці тиснемо Start. 
 5. Після цього має запуститися вікно, в якому в разі успішного виконання попередніх кроків буде показуватися картинка, захоплена з камери смартфона. Якщо її немає – значить  десь була допущена помилка. 

Наступне, що потрібно зробити – встановити DroidCam як джерело відео і аудіо в додатку, в якому ви збираєтеся використовувати смартфон як вебку. Розберемо на прикладі Discord (алгоритм в іншому софті принципово ідентичний).

 1. У лівому нижньому кутку натискаємо на шестірню.
 2. У меню зліва вибираємо “Голос і відео”.
 3. На самому верху в пункті “Пристрій введення” вибираємо DroidCam. Це наш мікрофон.
 4. Далі спускаємося до розділу “Налаштування відео” і в рядку камера з меню, що випадає вибираємо DroidCam.

Підключення через USB

Варіант для тих, у кого немає Wi-Fi. Тут також знадобиться додаток DroidCam, який встановлено на ПК і смартфоні. До того ж, на останньому потрібно включити режим налагодження по USB.

 1. Відкрийте софт на обох пристроях. Підключіть мобільний гаджет, а після того, як ПК його розпізнає, клікніть на останньому по іконці USB в головному вікні програми.
 2. Якщо в списку пристроїв немає смартфона – спробуйте оновити підключення за допомогою відповідної іконки.
 3. Розставте галочки в полях Video і Audio, а потім тисніть Start.
 4. Подальший алгоритм дій такий самий, як і при підключенні через Wi-Fi.

Усе. Тепер смартфон буде працювати як вебка і мікрофон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button