Hardnews

Як правильно купувати смартфони і гаджети, не переплачуючи за бренд

Багато користувачів, що не особливо розбираються в техніці, регулярно купують оверпрайснуті смартфони. Щоб з нашими читачами такого не сталося, ми вирішили розповісти про те, як правильно купувати гаджети.

Орієнтуйтеся на характеристики, а не на ім’я бренду

Основний момент. Багато виробників накручують скажений цінник на апарати, грунтуючись на популярності свого імені, а не на характеристиках. Наївний покупець приходить в магазин, бачить гучне ім’я ( Samsung , Sony, Apple ) і без роздумів купує девайс, не підозрюючи, що за такі ж гроші можна взяти більш вигідний за співвідношенням ціни і якості апарат, але від менш відомої фірми.

При цьому деякі до цих пір думають, що китайські смартфони – ширвжиток, який ламається через тиждень після покупки. Так, у них є свої мінуси, але в цілому за якістю виконання і збірки такі апарати більш ніж гідні і при дбайливій експлуатації можуть прослужити не менше, аніж пристрої від Samsung і Apple.

При цьому китайські бренди не так накручують цінник на свої смартфони і одночасно з цим пропонують круті характеристики. Так що, перед приходом в магазин радимо все-таки витратити кілька годин на вивчення базових експлуатаційних моментів, щоб не попастися на хитрощі продавців-консультантів. Якщо вам ліньки займатися цим – почитайте статті в інтернеті або ж подивіться відео на ютубі , де розповідається про кращі смартфони на ринку в даний момент.

Придивіться до сірого

Справа в тому, що у сірих продавців в онлайні цінники найчастіше нижчі, ніж у рітейлерів за типом Comfy, Eldorado і т.д. (виняток – знижки). При цьому смартфони продаються ті ж самі – без контракту, з гарантією і іншими плюшками. Для максимальної економії можна зайти на AliExpress. Правда, гарантії в такому разі не буде. Але боятися не варто, люди вже давно купують гаджети на Алі і з ними все нормально. Тільки ретельно ставтеся до вибору продавця, дивіться, щоб у нього було багато відгуків і хороший рейтинг.

Правда цей спосіб має інший бік. Останнім часом все активніше говорять про те, що сірі смартфони можуть почати блокувати, але це питання ще не вирішено.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button