Hardnews

Названо переоцінені моделі смартфонів, які стали популярні випадково

Не всі смартфони, які стають популярними, роблять це заслужено. Є моделі, що домоглися успіху через випадковість чи інші чинники, які ніяк не залежать від самого пристрою. Добірку девайсів, що підходять під цей опис, ви знайдете далі.


№3 – Nokia 9 PureView

Nokia 9.2 PureView

Багато хто звернув увагу на гаджет через його незвичайний блок основної камери, який включає в себе аж 6 модулів. На практиці набір сенсорів дійсно зарекомендував себе непогано і смартфону під силу робити круті знімки на рівні флагманів, але це мало не єдина фішка моделі. Гаджет отримав батарею всього на 3320 мАг з підтримкою 18-ватної зарядки, яка ну ніяк не тягне 6-дюймовий екран з роздільною здатністю 2К. Як підсумок – пристрій може прожити день далеко від розетки тільки при вкрай лояльній експлуатації з боку користувача.

№2 – Galaxy Note 20

Абсолютно провальний флагман від Samsung став популярним (щодо преміального сегмента) виключно через ім’я бренду. На практиці ж це моторошно переоцінений смартфон, який отримав характеристики, які ніяк не відповідають флагманському статусу моделі. У нього задній корпус із пластику, дисплей з частотою оновлення 60 Гц, немає слота під флшеку , а також посередній телевик, вміє знімати лише з триразовим гібридним зумом. Варто згадки і швику зарядка потужністю всього 25 Вт.

Незважаючи на все це, пристрій має переважно хороші відгуки на сайтах провідних магазинів побутової техніки. Ось, що означає репутація бренду.

№1 – iPhone 12

iphone 12

Стосується це абсолютно всіх айфонів, але ми поговоримо про самий останній. Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що собівартість iPhone 12 насправді в два рази нижче ціни, яку за нього просить компанія Apple . Здавалося б – просто божевільна ситуація. Однак, користувачі продовжують купувати мобільні гаджети з надкушеним яблуком на спинці. Всьому виною – тренд, відповідно до якого iPhone – мірило статусу.

Якщо ж відкинути в сторону цей надуманий фантик, розумієш, що гаджет гірше будь-якого Android -флагмана. У нього дисплей з частотою оновлення 60 Гц, немає телевика, а швидкість швидкої зарядки складає всього 20 Вт. До того ж, з комплекту поставки останніх iPhone виробник вирішив прибрати зарядний пристрій і навушники. На продажах це майже не позначилося – настільки вірна у Apple аудиторія. Ну а проходитися по чубчику, який бренд впихає своїм споживачам три роки поспіль, і зовсім немає ніякого бажання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало известно у кого в Украине самый быстрый мобильный интернет

В минуле

Чому на робочому столі не рекомендується зберігати файли і папки

В майбутнє

Також буде цікаво