Hardnews

В Україні представили перший “бабусяфон” з захистом від води та бруду

Призначений для літніх людей та тих, хто працює в екстремальних умовах, Comfort 50 Outdoor – це перший бабусяфон, захищений від води й пилу. Він має міцний корпус, великий екран, гучний динамік.

Comfort 50 Outdoor поєднує в собі функції, корисні для людей похилого віку чи людей з погіршеним зором і слухом (великі символи на клавішах, гучний динамік, великий екран тощо), і надійність справжнього захищеного пристрою, якому не страшні вода, пил та бруд. Стандарт захисту IP68 передбачає, що телефон можна занурювати у воду на глибину 1,5 м до 30 хвилин, та що найменші частинки бруду чи піску не зможуть потрапити всередину корпусу, якщо всі заглушки закриті.

Comfort 50 Outdoor

Comfort 50 Outdoor оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Для зручності користувачів на клавіатуру нанесені символи трьох абеток: українська, англійська та російська.

Comfort 50 Outdoor оснащений потужним акумулятором ємністю 2500 мА*г, заряду якого вистачить на 24 години використання пристрою в режимі безперервних розмов або майже три тижні в режимі коротких викликів.

Comfort 50 Outdoor отримав функцію реверсивної зарядки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button