Hardnews

Українцям розповіли, як знезаразити будинок під час коронавірусу

Медики розповіли українцям, як знезаразити будинок під час коронавірусу нового типу. Так, за словами фахівців, для ефективної дезінфекції будинку в першу чергу необхідно звернути увагу на дверні ручки, а також вимикачі.


Зокрема, мити слід дверні ручки на вхідних дверях. Для миття можна використовувати мило, а обробляти їх необхідно антисептиком або ж розчином, до складу якого входить хлор. Крім того, якщо в будинку проживає хвора людина – протирати вимикачі серветками слід після кожного взаємодії. Крім дверних ручок звернути увагу слід і на обробку антисептиком ручок шафи, спинок стільців, а також столів та побутової техніки. У ванній кімнаті, в свою чергу, слід щодня обробляти змішувачі і раковини засобами побутової хімії та гарячою водою. Знезараженню антисептиком підлягають також зубні щітки і гребінці.

“Вологе прибирання в будинку або квартирі необхідно проводити, якщо всі здорові, два-три рази на тиждень із застосуванням засобів побутової хімії. Якщо в будинку є хвора людина, вологе прибирання потрібно робити щодня і використовувати дезінфікуючі засоби на основі хлору ” , – додали фахівці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button