Vodafone, Київстар та lifecell запускають «SMS-паркування»

Зараз на головній

Три великих українських оператора мобільного зв’язку – lifecell, Київстар та Vodafone, почали надавати жителям і гостям Харкова нову послуги оплати парковки за допомогою СМС-повідомлень. Для цього потрібно відправити «смс-ку» з даними про машину і часом парковки на короткий номер.


Зміст даного проекту простий – з’являється можливість оплатити паркування на території майданчиків комунального підприємства «Харківпарксервіс» віддалено, без необхідності відвідування каси. Незалежно від того, послугами якого з перерахованих вище операторів ви користуєтеся, для замовлення паркувального місця потрібно відправити повідомлення на номер 949. Усередині СМС потрібно вказати наступні дані: час, на який машина буде поміщена в клітинку, номер місця, а також державний номер авто. Вартість відправки повідомлення залежить від обраного пакета конкретного оператора мобільного зв’язку. Якщо місце вже зайнято, то замовник отримає відповідне сповіщення, також до нього на телефон надійде повідомлення про успішне завершення замовлення.

Таким чином, водій буде позбавлений необхідності відвідувати закрите приміщення під час карантину, причому зробити замовлення він зможе в будь-який час. Дана послуга стала частиною всеукраїнської програми «цифровізації» комунальних послуг. Подібна угода укладається між державними підприємствами і постачальниками цифрових послуг, і є початковим підготовчим етапом перед введенням в Україні 5G-інтернету. Дані нововведення вводяться по всій країні, поступово кожен регіон буде цифровізованним і прив’язаним до державного додатку «Дія», що прискорить всі операції в кілька разів і дозволить обходиться без фізичних копій документів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей